Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. jún 2023

Marie von Behrens-Felipe ovplyvní vašu rutinu v starostlivosti o pleť

Jednoduchá línia starostlivosti o pleť modelky Marie von Behrens-Felipe je inšpirovaná pomalým životom. Zistite viac o Sonsie, jej prvej kozmetickej línii, ktorú len pred pár dňami uviedla na trh.

Marie von Behrens-Felipe ovplyvní vašu rutinu v starostlivosti o pleť

Ak patríte medzi viac ako milión sledovateľov na Instagrame modelky a influencerky Marie von Behrens-Felipe, je pravdepodobné, že už poznáte jej minimalistickú módnu estetiku. Influencerka aktuálne rozširuje svoju kreativitu a estetiku do kozmetického sveta uvedením Sonsie, jej vôbec prvého radu v starostlivosti o pleť. Aby pomohla ostatným vytvoriť skin-care rutinu, ktorá je minimalistická, ale stále čo najefektívnejšia, Marie formulovala každý produkt Sonsie ako vegánsky a bez prísad, akými sú sulfáty, parabény alebo silikóny.

Skin minimalizmus

Sonsie je novým počinom nemeckej modelky, ktorej presťahovanie do New Yorku v 21 rokoch poslúžilo ako budík pre jej viackrokový a časovo náročný prístup k starostlivosti o pleť. Jej pokožka, ktorá trpela neustálym cestovaním a nekonečnými záväzkami, už určite zažila lepšie časy. Riešenie jej problémov v oblasti starostlivosti o pleť spočívalo v jej európskych koreňoch a volalo po odstránení prebytkov a zjednodušení svojej rutiny. To, okrem rokov vývoja, viedlo 12. júna k uvedeniu Sonsie na trh.

Krása od základov

Kozmetická línia Sonsie bola vytvorená v priebehu dvoch rokov ako bezproblémová možnosť, aby pomohla svojim užívateľom zvládnuť bežné problémy s pleťou, akou je suchosť a podráždenie. Tento rad je tiež odrazom toho, čo sa influencerka za roky v biznise naučila o kráse a životnom štýle. „Sonsie bola postavená na myšlienke zjednodušiť naše životy pozitívnym, zdravým spôsobom a vytvoriť zmysluplné prepojenia – zbaviť sa vecí a vrátiť sa k základom,“ hovorí zakladateľka Marie von Behrens-Felipe.

Kompletný balík produktov Sonsie zahŕňa Multi Moisture Mask, Super Balm a Basic Balm.

    4114

    Súvisiace články