Pokiaľ ho nemáte doma, poznáte ho minimálne z hotelových izieb. Vanity Mirror, alebo príručné zrkadlo je praktický pomocník, ktorého oceníte nielen pri líčení, ale aj pri odličovaní či pri starostlivosti o pleť. A prečo vám o tom hovoríme? Podľa nás sú skvelým vianočným darček a preto sme našli niekoľko z nich, ktoré stoja za zváženie.

 

mirror

 

Všetko v jednom: Glamcor Riki

Okrem toho, že toto zrkadlo vám umožní nastaviť si 5 úrovni osvetlenia, môžete si dokonca nastaviť svoje, personalizované svetlo. Vďaka magnetu si priamo na zrkadlo môžete pripevniť telefón a líčiť sa pohodlne podľa tutoriálu.

1

 

 

Na multitasking: iHome Vanity Speaker

Zrkadlo s množstvoch ďalších funcií, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Dokáže nabiť telefón či prehrať hudbu. Je preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí pre zrkadlom trávia veľa času.

2

 

 

High-End: Simplehuman Sensor

Najdrahšie zrkadlo v našom výbere, avšak poteší vás nielen 5-ročnou zárukou, ale aj ďalším vychytávkami. Poskytuje 3 úrovne priblíženia a intenzitu osvetlenia si nastavíte jednoducým dotykom na okraji. Nabíja sa cez USB kábel a nabité vydrží 5 týždňov.

3

 

 

Info & Beauty: HiMirror Mini

Zrkadlo, ktoré jednoducho hodíte do kabelky či kufra a vytiahnete vtedy, keď potrebujete. Je veľké ako iPad a okrem toho, že vám poskytne dokonale osvetlenie pri líčení vám priamo na displeji prezradí, aké jo počasie a čo nové sa stalo vo svete.

4

 

 

S najlepšími nastaveniami: Fancii Aura Tricolor

Svetlo je pri líčení veľmi dôležité, čo určite poznáte aj na vlastnej koži. Aby ste nevyšli von s nepsrávnym odtieňom make-upu alebo príliš výraznými kontúrami, môžete sin a tomto zrkadle nastaviť 3 osvetlenia- do práce, na kávu a na večerné akcie.

5

 

 

Smart zrkadlo: HiMirror Slide

Táto technologická vychytávka vám pomôže úplne transformovať váš beaut režim. Nie je to totiž iba zrkadlo so svetlom, ale aj analyzátor. Sleduje stav vašej pleti aj produkty, ktoré používate. Okrem toho samozrejme poskytuje rôzne typy osvetlenia, no vie sa pripojiť na Alexu, Spotify a YouTube.

6

 

 

Nástenné: Orange Tech Flexible Goosneck

Ak hľadáte praktické, nástenné zrkadlo na aké sme zvyknutí, avšak s moderným osvetlením. Toto je ono. Poskytuje aj 10- násobné priblíženie a vďaka hrdlu si ho môžete nastavovať do presnej polohy, akú potrebujete.

7

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaAnti-ageing pre telo

O anti-ageing starostlivosti sa hovorí veľa a často. Takmer vždy je to však v súvislosti s tvárou. Vrásky, pigmentové škvrny...


Vlasy | 28.jan 2020

Účesová inšpirácia z prehliadkového móla

Počas Týždňov módy je vizáž relatívne prehliadanou záležitosťou. Väčšinu pozornosti totiž na seba strhávajú samotné dizajnérske kúsky, ktorým sú prehliadky...


Dávate telu čo potrebuje? A čo tak dopln...

Kľúčom k dlhému a hlavne kvalitnému životu je pestrá strava, dostatok pohybu a správny príjem všetkých pre telo potrebných látok...


Trendy krasa | 26.jan 2020

Manikúrová inšpirácia z Instagramu

Hľadáte aj vy manikúrovú inšpiráciu na Instagrame? Pokiaľ sledujete niektoré z najpopulárnejších nechtových dizajnérok, určite ste mohli postrehnúť niekoľko trendov, ktorým...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...