Pokiaľ ho nemáte doma, poznáte ho minimálne z hotelových izieb. Vanity Mirror, alebo príručné zrkadlo je praktický pomocník, ktorého oceníte nielen pri líčení, ale aj pri odličovaní či pri starostlivosti o pleť. A prečo vám o tom hovoríme? Podľa nás sú skvelým vianočným darček a preto sme našli niekoľko z nich, ktoré stoja za zváženie.

 

mirror

 

Všetko v jednom: Glamcor Riki

Okrem toho, že toto zrkadlo vám umožní nastaviť si 5 úrovni osvetlenia, môžete si dokonca nastaviť svoje, personalizované svetlo. Vďaka magnetu si priamo na zrkadlo môžete pripevniť telefón a líčiť sa pohodlne podľa tutoriálu.

1

 

 

Na multitasking: iHome Vanity Speaker

Zrkadlo s množstvoch ďalších funcií, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Dokáže nabiť telefón či prehrať hudbu. Je preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí pre zrkadlom trávia veľa času.

2

 

 

High-End: Simplehuman Sensor

Najdrahšie zrkadlo v našom výbere, avšak poteší vás nielen 5-ročnou zárukou, ale aj ďalším vychytávkami. Poskytuje 3 úrovne priblíženia a intenzitu osvetlenia si nastavíte jednoducým dotykom na okraji. Nabíja sa cez USB kábel a nabité vydrží 5 týždňov.

3

 

 

Info & Beauty: HiMirror Mini

Zrkadlo, ktoré jednoducho hodíte do kabelky či kufra a vytiahnete vtedy, keď potrebujete. Je veľké ako iPad a okrem toho, že vám poskytne dokonale osvetlenie pri líčení vám priamo na displeji prezradí, aké jo počasie a čo nové sa stalo vo svete.

4

 

 

S najlepšími nastaveniami: Fancii Aura Tricolor

Svetlo je pri líčení veľmi dôležité, čo určite poznáte aj na vlastnej koži. Aby ste nevyšli von s nepsrávnym odtieňom make-upu alebo príliš výraznými kontúrami, môžete sin a tomto zrkadle nastaviť 3 osvetlenia- do práce, na kávu a na večerné akcie.

5

 

 

Smart zrkadlo: HiMirror Slide

Táto technologická vychytávka vám pomôže úplne transformovať váš beaut režim. Nie je to totiž iba zrkadlo so svetlom, ale aj analyzátor. Sleduje stav vašej pleti aj produkty, ktoré používate. Okrem toho samozrejme poskytuje rôzne typy osvetlenia, no vie sa pripojiť na Alexu, Spotify a YouTube.

6

 

 

Nástenné: Orange Tech Flexible Goosneck

Ak hľadáte praktické, nástenné zrkadlo na aké sme zvyknutí, avšak s moderným osvetlením. Toto je ono. Poskytuje aj 10- násobné priblíženie a vďaka hrdlu si ho môžete nastavovať do presnej polohy, akú potrebujete.

7

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaPrvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...


Vitajte vo svete Vitabrid C12

Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre...


DIY pleťové masky na zimu

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli nahradiť svoje klasické pleťové masky za 100% naturálne pleťové masky? Niekedy...


Šafran a pleť

Moderná kozmetika nepozná hranice čo sa týka ingrediencií. Na jednej strane využíva tie najnovšie, najpokrokovejšie prísady vyvinuté v laboratóriách, no na...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Christiana Loubo...

Luxusný londýnsky hotel Clardige’s každoročne pripraví vianočný stromček v spolupráci so známym...

Najlepšie beauty adventné kalendáre

Beauty adventné kalendáre sa už etablovali na scéne adventných kalendárov a úplne vážne konkuru...

Vianočné nákupy ekologicky: Ako na to?

Vianočné nákupy sa pomaly rozbiehajú, no predtým ako sa do nich naplno ponoríte aj vy, chceli by sme...