Pokiaľ ho nemáte doma, poznáte ho minimálne z hotelových izieb. Vanity Mirror, alebo príručné zrkadlo je praktický pomocník, ktorého oceníte nielen pri líčení, ale aj pri odličovaní či pri starostlivosti o pleť. A prečo vám o tom hovoríme? Podľa nás sú skvelým vianočným darček a preto sme našli niekoľko z nich, ktoré stoja za zváženie.

 

mirror

 

Všetko v jednom: Glamcor Riki

Okrem toho, že toto zrkadlo vám umožní nastaviť si 5 úrovni osvetlenia, môžete si dokonca nastaviť svoje, personalizované svetlo. Vďaka magnetu si priamo na zrkadlo môžete pripevniť telefón a líčiť sa pohodlne podľa tutoriálu.

1

 

 

Na multitasking: iHome Vanity Speaker

Zrkadlo s množstvoch ďalších funcií, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Dokáže nabiť telefón či prehrať hudbu. Je preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí pre zrkadlom trávia veľa času.

2

 

 

High-End: Simplehuman Sensor

Najdrahšie zrkadlo v našom výbere, avšak poteší vás nielen 5-ročnou zárukou, ale aj ďalším vychytávkami. Poskytuje 3 úrovne priblíženia a intenzitu osvetlenia si nastavíte jednoducým dotykom na okraji. Nabíja sa cez USB kábel a nabité vydrží 5 týždňov.

3

 

 

Info & Beauty: HiMirror Mini

Zrkadlo, ktoré jednoducho hodíte do kabelky či kufra a vytiahnete vtedy, keď potrebujete. Je veľké ako iPad a okrem toho, že vám poskytne dokonale osvetlenie pri líčení vám priamo na displeji prezradí, aké jo počasie a čo nové sa stalo vo svete.

4

 

 

S najlepšími nastaveniami: Fancii Aura Tricolor

Svetlo je pri líčení veľmi dôležité, čo určite poznáte aj na vlastnej koži. Aby ste nevyšli von s nepsrávnym odtieňom make-upu alebo príliš výraznými kontúrami, môžete sin a tomto zrkadle nastaviť 3 osvetlenia- do práce, na kávu a na večerné akcie.

5

 

 

Smart zrkadlo: HiMirror Slide

Táto technologická vychytávka vám pomôže úplne transformovať váš beaut režim. Nie je to totiž iba zrkadlo so svetlom, ale aj analyzátor. Sleduje stav vašej pleti aj produkty, ktoré používate. Okrem toho samozrejme poskytuje rôzne typy osvetlenia, no vie sa pripojiť na Alexu, Spotify a YouTube.

6

 

 

Nástenné: Orange Tech Flexible Goosneck

Ak hľadáte praktické, nástenné zrkadlo na aké sme zvyknutí, avšak s moderným osvetlením. Toto je ono. Poskytuje aj 10- násobné priblíženie a vďaka hrdlu si ho môžete nastavovať do presnej polohy, akú potrebujete.

7

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaVysoká účinnosť a prírodné zloženie- Obj...

Dôležitosť správnej ústnej hygieny je snáď každému dobre známa. Trom Slovenkám však na trhu chýbal produkt, ktorý by bol vysoko...


Vlasy | 21.sep 2020

Vlasový reset po lete

Nedávno sme sa zamerali na to, ako zregenerovať pleť po náročnom lete a ako správne nahradiť letné pleťové produkty za jesenné...


Vlasy | 21.sep 2020

Vlasové doplnky na jeseň

Už ste odhodili letné klobúky a šatky vo vlasoch? Ak áno a ste pripravení na nádielku nových trendov, poradíme vám, po ktorých...


SPF pre každý typ pleti na celý rok

Aj keď sa leto oficiálne končí, krémy s ochrannými faktormi by sme nemali odkladať, minimálne tie, ktoré aplikujeme na tvár. Aj...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...