Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 7. máj 2024 / PR

Liftingový rituál novej generácie

Starnutie je zložitý biologický proces, ktorý časom vyvoláva štrukturálne zmeny v každej vrstve pleti. Tvár stráca pružnosť, čo vedie k nedokonalostiam, ako je ochabnutá, prepadnutá pleť a následná strata výrazu kontúr tváre. Magazín Top Fashion vám dnes predstavuje tri antiagenigové línie pre vypnutie a spevnenie kontúr.

Liftingový rituál novej generácie

LIFT HD+

Línia LIFT HD+ prináša efektívne, čisté zloženia pre cielené vypnutie, spevnenie a omladenie pleti.

Posilnená technológia zložení

Popri zmyselných textúrach a prídavku 100% vody z talianskej čajovej ruže majú zloženia línie LIFT HD+ posilnenú technológiu, ktorá je srdcom prípravkov. Pre vysokoúčinný, omladzujúci a liftingový rituál novej generácie, ktorý sa opiera o špeciálnu zmes komplexov LIFT HD+ Complex, Tens-Activ® a extraktu talianskej čajovej ruže, ktorá dokáže upokojiť pleť a zmierniť oxidačný stres.

Omladzujúca línia LIFT HD+ obsahuje:

 • liftingové spevňujúce sérum
 • liftingový spevňujúci krém
 • liftingový krém na kontúry očí a pier
 • liftingové ampulky s okamžitým efektom

Liftingový spevňujúci krém

Protivráskový krém Collistar zachytáva silu kozmetického liftingu vo výnimočnej textúre obohatenej o 100% vodu z talianskej čajovej ruže, ktorá preukázateľne upokojuje pleť a zmierňuje oxidačný stres. Jeho bohatá a na dotyk príjemná textúra ľahko preniká do pleti. Intenzívnym liftingovým, spevňujúcim a omladzujúcim účinkom postupne obnovuje štruktúru pleti: epiderma nadobúda kompaktnosť a pružnosť, vrásky sú viditeľne zmiernené, tvár pôsobí vypnutým, vyhladeným a omladeným dojmom.

COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM
COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM

Komplexné omladzujúce riešenie v línii MAGNIFICA

Posilnená a efektívnejšia línia Magnifica dodáva pleti viditeľne mladší vzhľad vďaka komplexnému omladzujúcemu riešeniu pre obnovu hustoty a objemu pleti, ako aj nápravu jej poškodení.

Trojitý omladzujúci efekt

Aktívne zložky pôsobia súčasne na úrovni bunkového metabolizmu, vo vnútornej štruktúre, a tiež na povrchu pleti. Prípravky zlepšujú funkciu adipogenézy, formovania lipidov, ktoré obnovujú objem kontúr tváre a bránia tvorbe hlbokých vrások; a tiež nárast tvorby kolagénu a ďalších dôležitých proteínov, ktoré udržujú vlákna v tkanive pleti odolné a usporiadané tak ako v mladej pleti.

Komplexný omladzujúci efekt zaručuje trojica aktívnych zložiek:

 • obnovu objemu kontúr tváre zaisťuje extrakt sezamových semiačok
 • obnovu hustoty v rôznych úrovniach štruktúry pleti umožňujú dva peptidy novej generácie
 • pokrokový nápravný efekt poskytuje rastlinný cholesterol v mikrokapsulách

4 ošetrenia pre komplexný omladzujúci rituál:

 • ikonický krém v obľúbenej pôvodnej textúre
 • krém v novej ľahšej verzii
 • očný krém
 • pleťové sérum na tvár a krk

Omladzujúci krém pre obnovu objemu a hustoty štruktúry pleti

Ikonický omladzujúci krém Collistar obnovuje stratený objem kontúr tváre, zhusťuje epidermu, zlepšuje jej celistvosť, zjemňuje a zjednocuje štruktúru, obnovuje funkciu bariéry, posilňuje vlastné nápravné procesy pleti a zaisťuje optimálnu hydratáciu. Deň po dni dochádza k redukcii vrások a k viditeľnému zlepšeniu kvality pleti. Bohatá textúra krému poskytuje výnimočný komfort všetkým typom pleti vrátane tej najcitlivejšej.

COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM
COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM

Aktívna protivrásková starostlivosť RIGENERA

Inšpirovaná priekopníckymi technikami z estetickej medicíny umožňuje najhlbšiu regeneráciu buniek. S obsahom rovnakých aktívnych zložiek, aké sa používajú v bioregeneračných injekciách pre intenzívny, cielený protivráskový účinok.

Neinvazívna alternatíva estetickej medicíny

Kozmetická alternatíva estetickej bioregenerácie. Pokroková metóda omladenia pleti spočíva v kombinácii sily kyseliny hyalurónovej s extra nízkou molekulárnou hmotnosťou a vybraných biomimetických peptidov, ktoré imitujú regeneračný účinok danej techniky v estetickej medicíne

Rigenera línia obsahuje:

 • Vyhladzujúci protivráskový krém na tvár a krk
 • Vyhladzujúci protivráskový koncentrát v ampulkách
 • Vyhladzujúci a protivráskový krémový gél na očné kontúry

Pleťový krém novej generácie

Vyhladzujúci protivráskový krém na tvár a krk s delivými bunkami talianskych šípok. Pleťový krém s textúrou bez silikónov vyživuje pleť bez jej zaťaženia, viditeľne redukuje vrásky a zjemňuje štruktúru pleti. Vytvára v okamihu hladkú, revitalizovanú pleť. Aktívne zloženie obsahuje kyselinu hyalurónovú so super nízkou molekulárnou hmotnosťou, biomimetické peptidy a talianske delivé bunky.

COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM
COLLISTAR LIFT HD+ PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM
Nové línie Collistar nájdete v predaji na fann.sk
  640

  Súvisiace články