Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 24. marec 2024

Kate Middleton a Princ William vydávajú nové vyhlásenie po odhalení diagnózy rakoviny

V piatok 22. marca zverejnila Kate Middleton video, v ktorom odhalila svoju diagnózu rakoviny. Princ a princezná z Walesu teraz zdieľali nové vyhlásenie, aby poďakovali verejnosti za podporu a želania všetkého dobrého od zdieľania správy.

Kate Middleton a Princ William vydávajú nové vyhlásenie po odhalení diagnózy rakoviny

Manželia pochádzajúci z Kensingtonského paláca vo svojom odkaze povedali: „Princ a princezná sú veľmi dojatí láskavými správami od ľudí tu v Spojenom kráľovstve, z celého Commonwealthu a z celého sveta v reakcii na odkaz Jej kráľovskej výsosti. Sú mimoriadne dojatí vrúcnosťou a podporou verejnosti a sú vďační za pochopenie ich žiadosti o súkromie v tejto chvíli.“

Princezná z Walesu vo svojom pôvodnom videu vysvetlila, že keď v januári podstúpila operáciu brucha, jej stav bol najskôr považovaný za nerakovinový, avšak testy po zákroku zistili, že rakovina bola prítomná.

„Môj lekársky tím mi preto odporučil, aby som podstúpil preventívnu chemoterapiu a teraz som v počiatočnom štádiu tejto liečby. Toto bol, samozrejme, obrovský šok a William a ja sme robili všetko pre to, aby sme to v záujme našej mladej rodiny spracovali súkromne. Ako si viete predstaviť, trvalo to. Trvalo mi čas, kým som sa zotavila z veľkej operácie, aby som mohla začať liečbu,“ pokračovala v oficiálnom vyhlásení, ktoré uverejnil instagramový profil @princeandprincessofwales

Kate pokračovala: „Bolo to neuveriteľne ťažkých pár mesiacov pre celú našu rodinu, ale mala som fantastický lekársky tím, ktorý sa o mňa skvele staral, za čo som veľmi vďačná,“ a dodala, že "Každý deň som silnejšia tým, že sa zameriavam na veci, ktoré mi pomôžu uzdraviť sa v mojej mysli, tele a duchu."

Princezná tiež poďakovala princovi Williamovi za to, že je veľkým zdrojom útechy a uistenia.

    926

    Súvisiace články