Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. november 2023

Jesenné must have kúsky

Čo sa nosí aktuálnu sezónu? Jesenné módne „must haves“ sme pre vás spísali v najnovšom vydaní magazínu Top Fashion Season_03. Nechajte sa inšpirovať!

Jesenné must have kúsky

Kožený opasok

Ako generácia, ktorá vyrastala na O.C. California, máme v pamäti príliš veľa doplnkov. Sama som bola prekvapená, ale film Všetko, všade, naraz nebol o situácii módnych doplnkov z roku 2000. Jeden z nich však v šatníkoch oprávnene zostal doteraz. Kožené opasky sú na jeseň roku 2023 výrazné a nenápadné naraz. Odložte nachvíľu monogramové spony a siahnite po štýle, v ktorom western stretáva klasiku. Vaše kašmírové svetre a tmavé džínsy budú žiariť ešte viac.

Šaty + nohavice

Návrat dlho preklínaného trendu šiat nosených cez nohavice bol, bohužiaľ (alebo našťastie?), nevyhnutný. Je porovnávaný k SMS-ke od bývalého priateľa. Nevítaný, trochu desivý, a aj tak sa k nemu vrátite. Neboli by sme v Top Fashion, ak by sme vám neporadili, ako ho poňať s citom. Držte sa klasických strihov a prírodných materiálov, look doplňte balerínami alebo lodičkami a nikto si vás nebude spájať s hudobným videom bývalých hviezd Disney Channel.

Jen červená to může být

Nebojte sa, stále ostávame verní neutrálnym farbám, ale túto jeseň k nim pridávame červené detaily. Berte ju ako zdôraznenie, podčiarknutie, výstrahu, podnet a vzrušenie zároveň. Je farbou kráľovien, divadla, začervenaných líc aj vojny. Vyjadríte ňou vášeň, kreativitu aj rozhorčenie nad politickou situáciou. Je pravdepodobné, že túto sezónu zažívate, rovnako ako my, všetky z uvedených pocitov. Na terapii sme sa naučili, že to je v poriadku. Kombinujte ju s bielou, čiernou a celou škálou neutrálnych odtieňov.

Naked dress

Nemyslíme priehľadné šaty, tie z praktických dôvodov odložíme na ďalšie leto. Chrípkovej sezóne sa tentokrát snažíme vyhnúť. Po dokonalých šatách v odtieni pleti pátrame už odkedy si Carrie obliekla na prvé rande s Božským saténové mini od DKNY. Akékoľvek odtiene od smotanovej po hnedú pristanú koži a podvedome vytvárajú dojem nahoty. Doplňte ich remienkovými sandálmi a trenčkotom.

    2850

    Súvisiace články