Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 13. máj 2024 / PR

Follow the CODEX Labs

Barbara Paldus je vizionárkou a vedkyňou. Jej odhodlanie meniť svet k lepšiemu stojí za množstvom rôznych inovácií. Zatiaľ poslednou oblasťou je starostlivosť o pokožku. Svoju misiu nazvala Codex Labs.

Follow the CODEX Labs

Produkty tejto značky nič nesľubujú, tvrdia len to, čo môžu dokázať. Sama Barbara vám vždy úprimne povie, že keď sa k sebe nebudete správať pekne vo všetkých oblastiach života, nebude pekná ani vaša pleť. Pretože koža – črevo – mozog. Pretože mikrobióm. Pretože všetko je prepojené.

A prepája aj Codex Labs: vedu, prírodu a (bio)technológie, expertov naprieč odbormi, zdanlivo izolované problémy, tie najlepšie hodnoty. Pracuje s vedomím toho, že my, ľudia, nie sme oddelení od prírody a že koža nie je osamoteným orgánom. Oboje sú súčasťou komplexného, nesmierne zložitého systému. Barbara zapája tie najlepšie mozgy a najmodernejšie nástroje pre výskum, výrobu a testovanie. S pokorou ku skutočnosti, že napriek všetkému pokroku toho o fungovaní ľudského tela stále veľa nevieme. Robí to čisto, transparentne, inovatívne a bez kompromisov.

Základom Codex Labs je riešenie problému. Či už vás trápi ekzém, akné, psoriáza, rosacea, unavená pleť, alebo jednoducho len túžite po kvalitnej starostlivosti o dlhodobo zdravú pokožku. So zachovaním blaha planéty, poskytuje cestu za skutočnými výsledkami.

Prečo si zamilujete Codex Labs?

 • Seriózne sa zaujíma o mikrobióm, na ktorom závisí nielen zdravie pokožky. Všetky Codex Labs produkty sú microbiome-friendly, oficiálne, s certifikátom od spoločnosti MyMicrobiome.
 • Načúva vedomostiam pôvodných kultúr. Etnobotaniku prepája s genetikou a s biotechnológiami a skúma vplyv aktívnych látok z rastlín na koži.
 • Ako biotechnologická značka vyvíja formulácie na báze rastlín, ale z prírody neberie viac vzácnych zdrojov, než je skutočne nutné. Práca s kmeňovými bunkami rastlín taktiež zaručuje stabilnú funkčnosť produktov a ich čistotu.
 • Vyvíja inovatívne biotechnologické rastlinné komplexy od konzervantu potravinárskej kvality po sofistikované zložky. Podporuje tak kožnú bariéru, hydratáciu a riešenie zápalového procesu akné.
 • Zakladá si na klinickom testovaní a transparentnom zverejňovaní dát, ktoré dokazujú, ako produkty fungujú. Na každej krabičke nájdete tzv. panel účinnosti.
 • Udržateľnosť rieši v každom kroku, od zberu rastlín cez výrobu až po obaly a logistiku. Starostlivo kontroluje celý dodávateľský reťazec.
 • Etická, vegánska a cruelty-free značka a podporujúca lokálne komunity.
 • Funkčné skincare produkty a supplementy vám otvoria dvere na hlbšie pochopenie toho, ako funguje telo a ako sa môžete lepšie starať o seba a pri tom aj o planétu.
  413

  Súvisiace články

  No related pages found.