Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 17. august 2023 / PR

Dokonalá hydratácia pre blond vlasy

Kyselina hyalurónová. Kľúčová zložka v starostlivosti o pleť, ale teraz aj najnovší pomocník v špeciálnom rade Blond Absolu vlasovej kozmetiky Kérastase.

Dokonalá hydratácia pre blond vlasy

Sú vaše blond vlasy po lete namáhané slnkom, morskou vodou a vetrom? Obnoviť poškodené vlasy už po jednom použití produktu sa môže javiť ako nereálne, značka vlasovej kozmetiky Kérastase však pozná odpoveď. Hydratačné vlasové sérum s kyselinou hyalurónovou- Kérastase Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum okamžite hydratuje a vyživuje blond vlasy poškodené zosvetlením.

PRO ambasádor Kérastase

„Sérum je určené pre vlasy, ktoré sú pravidelne odfarbované a melírované. Vlas, ktorý sa neustále odfarbuje, potrebuje intenzívnu hydratáciu. Pokožka hlavy je po odfarbovaní taktiež veľmi namáhaná a je potrebné ju upokojiť, dať do rovnováhy a okamžite hydratovať. Sérum Kérastase Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid to dokáže okamžite,“ vysvetľuje PRO ambasádor značky Kérastase, kaderník Jakub Michelčík.

#YouDareWeCare

Regeneračné sérum pre blond vlasy a hydratačný krém na pokožku hlavy v jednom. Multifunkčná starostlivosť pre blond vlasy obnovuje a regeneruje vlasové vlákno a napomáha k intenzívne hydratovaným vlasom. Ľahká textúra číreho gélového séra navyše zachováva prirodzenú ochrannú bariéru vlasovej pokožky a zanecháva pocit upokojenia.

Kérastase Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum
Kérastase Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum

Kľúčová zložka

Kyselina hyalurónová obnovuje vlasy a vypĺňa poškodenie vlasového vlákna zvnútra pre uhladenú a do hĺbky vyživenú kutikulu. Táto ultra koncentrovaná kyselina posilňuje vlasy a hydratuje vlasovú pokožku, čím predchádza lámaniu vlasov.

Pre mňa je najväčším benefitom, že sérum je veľmi ľahkej konzistencie a vôbec nezaťažuje vlasy ani pokožku hlavy. Konzistencia produktu je ľahká, gélová až fluidná a ihneď sa vstrebáva. Pre svoju ľahkosť a vstrebateľnosť ju odporúčam aj pre jemné a riedke vlasy. Pri mojom testovaní v salóne sa prejavil ešte príjemný benefit- po použití séra na pokožke hlavy sa vlasy následne perfektne fúkali a získali objem,“ prezrádza PRO ambasádor značky Kérastase, kaderník Jakub Michelčík.

TOP Benefity

 • Okamžite hydratuje vlasy
 • Pomáha opraviť poškodené vlasy už po jednom použití
 • Upokojuje pokožku hlavy
 • Znižuje lámavosť
 • Zanecháva o + 95 % silnejšie vlasy

3 najčastejšie otázky:

Ako používať sérum?

Sérum je najúčinnejšie, keď sa aplikuje na mokré/ uterákom vysušené vlasy na aktiváciu zložky kyseliny hyalurónovej. Aplikujte ho po umytí vlasov šampónom Blond Absolu a v závislosti od dĺžky vlasov naneste 7 až 13 dávok produktu (1 pumpička = 1 dávka), jemne vmasírujte do vlasovej pokožky hlavy a prejdite cez strednú dĺžku vlasov ku končekom. Sérum neoplachujte.

Nezanecháva sérum mastný film?

Ľahká gélová textúra čistého 2% séra kyseliny hyalurónovej hydratuje vlasy a pokožku hlavy bez zanechania mastného pocitu.

Aké sú jeho výsledky?

Po vyčistení a ošetrení vlasov Blond Absolu a aplikácii 2% séra s kyselinou hyalurónovou môžete pozorovať okamžitú hydratáciu pokožky hlavy a vlasov. Výsledky ukazujú o 96 % upravenejšie vlasy a o 95 % silnejšie blond vlasy.

PRO TIP: „Sérum je vhodné použiť po každom umývaní vlasov, najmä keď máte pocit, že pokožka hlavy je citlivá a potrebuje upokojiť. Podľa mojej skúsenosti môžete sérum využiť aj počas letnej dovolenky na slnkom spálenú pokožku hlavy. Produkt pokožku krásne zregeneruje, upokojí, zabráni svrbeniu a vaše vlasy sa navyše budú krásne lesknúť,“ dodáva PRO ambasádor pre značku Kérastase, kaderník Jakub Michelčík zo salónu Jacob Hair Atelier.

Vlastnosti produktu

 • Najvyššia koncentrácia kyseliny hyalurónovej
 • Vhodné pre všetky typy blond vlasov, najmä pre melírované a zosvetlené vlasy
 • Recyklovateľný obal vyrobený z 20 %  recyklovaného skla
 • Bez parabénov a silikónov
  5750

  Súvisiace články