Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli.

MY OSLAVUJEME, ALE DARČEK DOSTENETE VY!

Pri príležitosti osláv 10. vydania Top Fashion sme si pre vás v spolupráci s Michaelom Kováčikom pripravili súťaž. Jej víťazka si bude môcť užiť pocit exkluzívnej klientky, ktorej dizajnér venuje všetku svoju pozornosť. Michael Kováčik vám navrhne a ušije šaty, aké nosia najznámejšie tváre česko-slovenského šoubiznisu.

kovacik_celebrity
Zažiarte ako Zora Hejdová, Aneta Vignerová, Pavlína Němcová či Andrea Verešová. S vašimi vlastnými šatami od Michaela Kováčika!

AKO NA TO?
Pošlite nám originálnu fotografiu s magazínom Top Fashion – selfie, náladovku, zaujímavú kompozíciu – čokoľvek, fantázii sa medze nekladú! Jedinou podmienkou je, aby na vašej fotke hral hlavnú úlohu magazín Top Fashion.

Foto posielajte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Uzávierka súťaže je 30. júna 2016.
Víťazku vyhlásime na facebookovej stránke magazínu Top Fashion.

Zatiaľ čo mnohí žijeme relatívne pohodlný život, takmer polovica sveta prežíva za menej než 2 eura denne a množstvo ľudí čelí skutočným problémom, ako je chudoba, neliečiteľné choroby, nedostatok vody... Víziou hodiniek 1FaceWatch bolo nielen vytvoriť nový pekný produkt, ale dať ľuďom možnosť podieľať sa na zmene sveta k lepšiemu.

V decembri sme pre Vás pripravili súťaž o jedny takéto hodinky a šťastnou výherkyňou je: Silvia Štefančíková z Bardejova, gratulujeme!

Viac o hodinkách 1FaceWatch sa dozviete na:
http://1facewatch.sk/onas.htm
http://1facewatch.sk/
https://www.facebook.com/1facewatch.skcz?fref=ts

1facewatch-South-Africa