Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 29. november 2023 / PR

By Femme otvára exkluzívne SPA

By Femme rozširuje svoje služby o nové miesto odpočinku a starostlivosti – Femme Spa Next Level v hoteli Andaz.

By Femme otvára exkluzívne SPA

Toto najnovšie pridanie k rodine By Femme SPA predstavuje spojenie nádherného prostredia hotela Andaz s dlhoročnou tradíciou v poskytovaní vysoko kvalitných služieb. Klienti sa môžu tešiť na jedinečné kombinácie odbornej starostlivosti a elegantného prostredia, ktoré sa stáva synonymom značky By Femme.

SPA v päťhviezdičkovom hoteli

SPA v hoteli Andaz poskytuje pokojné prostredie, kde si klienti môžu oddýchnuť a užiť si náš rozsiahly výber starostlivosti o pleť, telo a myseľ. Na zákazníkov čaká tím skúsených odborníkov na starostlivosť o pleť a wellness, ktorí sa venujú od relaxačných masáží až po inovatívne procedúry krásy so starostlivým zameraním na každý detail.

By Femme je známe svojou neustálou snahou prinášať inovácie do odvetvia krásy a nové Femme Spa Next Level nepredstavuje výnimku – klienti sa môžu tešiť na najnovšie trendy a technológie v oblasti starostlivosti o pleť a krásu. „Veríme, že každý klient je jedinečný a zaslúži si starostlivosť šitú na mieru. Naši terapeuti poskytujú osobný a individuálny prístup, aby každá návšteva bola jedinečným zážitkom,“ uvádza značka.

By Femme Spa Next Level v hoteli Andaz je otvorené denne. Rezervovať termín si môžete na tel. čísle +420 775 698 090 alebo na e-maile: femmespa@seznam.cz.
    2467

    Súvisiace články