Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 13. február 2024

Ako stráviť Valentína, keď ste single?

Sviatok zamilovaných nemusíte oslavovať, len keď ste práve vo vzťahu. Lásku k samej sebe považujeme v magazíne Top Fashion za kľúčovú a preto si na 14. februára naplánujte nezabudnuteľné self-love rande.

Ako stráviť Valentína, keď ste single?

Sebaláska je dôležitým základom šťastného a naplneného života, tvrdia psychológovia a motivačné literatúry. A aj keď túto teóriu už dokonale ovládame zo všetkých strán, je niekedy predsa len ťažšie ju praktizovať aj v bežnom živote. Valentín je skvelou pripomienkou toho, aby ste sa naučili opäť zamilovať do svojho vlastného ja. Redakcia Top Fashion vám prináša valentínske tipy pre nezadaných.

Rozmaznávajte sa

Doprajte si deň, kedy dáte na prvé miesto seba. Kedy ste sa naposledy vybrali na dobrú masáž, kozmetiku či ku kaderníkovi? Valentín je skvelou príležitosťou na beauty day so všetkým, čo k tomu patrí. Ak nemáte náladu na návštevu salónov, domáce spa si môžete pripraviť aj v pohodlí domova. Napustite si horúcu vaňu, doprajte svojmu telu peeling a pleti hydratačnú masku. Aj vďaka tomuto malému gestu sa budete cítiť zrelaxovane a krásne.

Self-date

Zoberte samú seba na dobrú večeru. Že ste to ešte nikdy predtým nevyskúšali? Verte nám, že tento tip neoľutujete a stane sa pre vás príjemným zážitkom. Zamierte do obľúbenej reštaurácie a vychutnajte si potešenie zo samotného stolovania. Medzi benefity patrí sloboda voľby a výberu podniku, bez preferencie ostatných. Môžete sa tiež hlbšie zamerať na jednotlivé chute, textúry a arómy jedla a rozšíriť svoje sociálne obzory.

Obdarujte sa

Valentín je aj o obdarovaní milovanej osoby, tak prečo si nedopriať darček, po ktorom vaše srdce túži? Potešte sa kyticou čerstvých kvetov, dobrou knihou alebo sa obdarujte zmyselným parfumom. Na webe Top Fashion sme nedávno písali o tipoch na valentínske darčeky, nechajte sa inšpirovať naším výberom.

Prečítajte si: Tipy na valentínske darčeky 2024

TOP TIP: Značka Louis Vuitton pri príležistosti Svätého Valentína predstavuje darčeky, medzi ktorými sme si vyhliadli nový parfum Spell on You v ružovom balení.

Umenie a kultúra

Navštívte obľúbenú galériu, ktorú máte na wishlite, zájdite na divadelné predstavenie, balet alebo jednoducho do kina. Umenie je samo o sebe skvelým spoločníkom a vy sa nemusíte obávať, že si ho vychutnáte single. Aspoň vám nikto nebude ujedať z popcornu.

TOP TIP: V slovenských a českých kinách chystajú valentínsku predpremiéru romantickej komédie Anyone But You v hlavnej úlohe so Sydney Sweeney a Glenom Powellom.

    689

    Súvisiace články