Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 6. december 2022 / PR

Ako dodať pleti mladistvý vzhľad?

Absolvovali ste už ošetrenia kyselinou hyalurónovou, prípadne niťový lifting, avšak stále máte pocit, že Vám chýba k celkovej spokojnosti niečo viac? Alebo premýšľate nad tým, čo by vašej tvári prospelo a dodalo vám mladistvý vzhľad?

Ako dodať pleti mladistvý vzhľad?

Ak ste na jednu z otázok odpovedali „áno“, máme pre vás ideálne riešenie. Mini-facelift v Inštitúte Zdravia a Krásy FRAIS.

Mini-facelift

Mini-invazívny operačný zákrok, vykonávaný v lokálnej anestézii s okamžitým výsledkom a výrazne skrátenou dobou rekonvalescencie. Presne tak by sa dala v skratke popísať podstata Mini-faceliftu. Poďme sa však na to pozrieť podrobnejšie. Ako samotný názov napovedá, reč je o liftingu, facelifte, či iných známych pojmoch z prostredia plastickej chirurgie. Čo to však znamená v ľudskej reči? Lifting znamená v doslovnom preklade „vypnutie“, či „natiahnutie“. Znie to možno drasticky, ak si však predstavujete naťahovanie kože na tvári, ostré skalpely, či veľa krvi, ste na omyle. Pri klasickom facelifte sa vedie rez v malej ploche v línii ucha, koža sa natiahne, lekár preparuje kožu až do oblasti nosa a ošetruje podkožné tkanivá.

Korekčná procedúra Mini-facelift
Korekčná procedúra Mini-facelift

Osvieženie kontúr

V porovnaní s Mini-faceliftom je klasický facelift náročnejší výkon, či už pre lekára, alebo pre pacienta. Pri Mini-facelifte sa nejde „do hĺbky“, odstraňuje sa len nadbytočná koža pred uchom. Práve tento kúsok kože môže spôsobovať ťah a pokles pokožky v spodnej časti tváre, čím tvár vyzerá staršie, unavenejšie, môžu kvôli tomu vznikať prepadliny v oblasti líc, či kruhy pod očami. Po výkone ostáva mikrojazvička s dĺžkou maximálne 3 cm, vedená v línii pred uchom. Práve preto je tento zákrok možné vykonávať v lokálnej anestézii. Mini-facelift je skvelým riešením pre každého, kto chce svojej tvári dodať mladistvý vzhľad, prípadne osviežiť kontúry spodnej časti tváre.

Komfort klienta

  • Pooperačná starostlivosť a následná rekonvalescencia je takisto jednoduchšia pri Mini-facelifte. Po výkone je potrebné počas 7 dní nosiť tvárovú masku a stehy sú vstrebateľné, čo výrazne zvyšuje komfort klienta. Po 7 dňoch je klient už plne schopný nastúpiť napríklad do práce, či vykonávať činnosti bežného života.
Inštitút zdravia a krásy FRAIS
Inštitút zdravia a krásy FRAIS
  • V neposlednom rade je Mini-facelift oveľa menej finančne náročný, ako klasický facelift.
 
www.frais.sk
    1224

    Súvisiace články