Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Vlasy / 12. júl 2023

5 krokov pre zdravé a krásne vlasy v lete

Nechajte svoje vlasy počas leta zažiť znovuzrodenie s výberom toho najlepšieho, čo sme v poslednom období objavili.

5 krokov pre zdravé a krásne vlasy v lete

Zdravá vlasová pokožka

Zápasiť s lupinami je viac ako štandardné – bojujú s nimi viac ako dve miliardy žien po celom svete. Napriek tomu je tento problém stále vnímaný ako tabu, ku ktorému sa nechcete priznávať, a tým pádom ho ani riešiť. Siahnite po Kérastase Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif, ktoré reguluje rýchlosť bunkovej obnovy na dosiahnutie rovnováhy pokožky, a dokáže ju tak upokojiť a regenerovať. A zdravá vlasová pokožka so sebou prináša aj silnejšie a zdravšie vlasy.

Kérastase Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif,
Kérastase Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif,

Extra výživa

Farbené vlasy potrebujú extra výživu a zložky, ktoré podporia výdrž a žiarivosť farby. Rahua Color Full Hair Mask je takými ingredienciami nabitá. Vďaka vitamínom C a E a fialovému amazonskému ílu tvorí ideálny vyživujúci krok vo vašej rutine, ktorý vyčerpaným a namáhaným vlasom dodá povzbudenie, ktoré potrebujú. Pri pravidelnom používaní môžete očakávať zamatový efekt a dlhotrvajúci sýty odtieň.

Rahua Color Full Hair Mask
Rahua Color Full Hair Mask

Ochrana pred teplom

Trend domáceho blow-dry ovláda sociálne siete snáď ešte viac než kedykoľvek, preto je dobré mať poruke produkt, ktoré vaše vlasy chráni pred teplom. S použitím spreja Flawless Primer od Authentic Beauty Concept budú vaše vlasy pripravené na akékoľvek experimenty s tepelnou úpravou. Poskytne im ochranu až do 230 °C a vytvára dokonalý základ pre tvorbu účesov, keďže im dodáva jemnú kontrolu s ľahkým vyživením pre hladký povrch. Navyše, obsahuje vyživujúce oleje – kokosový a jojobový.

Flawless Primer od Authentic Beauty Concept 
Flawless Primer od Authentic Beauty Concept 

Hĺbková hydratácia

Arganový olej je známy ako univerzálny záchranca vlasov – hydratuje, vyživuje a zanecháva hebký finiš. Doprajte preto svojim vlasom pravidelnú a intenzívnu dávku, a rozdiel spoznáte takmer okamžite. Nočná maska Rituals Elixir Overnight Hydrating Hair Mask okrem neho obsahuje aj shikaki, legendárnu indickú zložku s tisícročnou tradíciou, a vaše vlasy zanechá regenerované a ozdravené.

Rituals Elixir Overnight Hydrating Hair Mask
Rituals Elixir Overnight Hydrating Hair Mask

Šetrné rozčesávanie

Hrebeň The Neem Comb od značky Augustinus Bader s antibakteriálnymi vlastnosťami je nenahraditeľným toolom pre šetrné rozčesávanie. Vodoodolný materiál, šetrný k vlasom, vám uľahčí rozuzľovanie či rovnomerné nanášanie produktov, a taktiež prospieva citlivej pokožke hlavy, keďže oplýva antifungálnymi účinkami.

Hrebeň The Neem Comb od značky Augustinus Bader 
Hrebeň The Neem Comb od značky Augustinus Bader 

TOP TIP:

Vysušené vlasy majú sklon k zamotávaniu, a následne si zauzlené sekcie si často ničíme ešte viac príliš prudkým a agresívnym narábaním pri pokuse o rozčesanie. Sprej na rozčesávanie Drunk Elephant Wild Marula™ Tangle Spray s marulovým olejom vám toto trápenie uľahčí - je ľahký, vyživujúci a intenzívne hydratačný. Vlasy sú po nastriekaní hladšie, ozdravené a ľahšie sa s nimi narába.

Sprej na rozčesávanie Drunk Elephant Wild Marula™ Tangle Spray
Sprej na rozčesávanie Drunk Elephant Wild Marula™ Tangle Spray
    4374

    Súvisiace články