Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Outfit dňa / 23. máj 2022 / PR

Vytvorte si kapsulový šatník so Zalandom

Stylista Alex Lindov v spolupráci s poprednou európskou módnou platformou Zalando vás prevedie základmi šatníka. Inšpirujte sa jeho výberom TOP 3 lookov a vytvorte si kľúčové kúsky šatníka.

Vytvorte si kapsulový šatník so Zalandom

Pri kapsulovom šatníku treba dbať nato, aby bolo jednotlivé kúsky ľahko kombinovateľné a nositeľné na viacero spôsobov a príležitostí. Vyberajte si kvalitné materiály a nadčasové modelky, ktoré vo vašom šatníku nezostanú len jednu sezónu, práve naopak. Mali by ste ich vedieť vynosiť niekoľko sezón a ich synonymum by malo byť slovíčko večné. „Jedná sa o statement pieces, ktoré majú tvoriť gro vášho šatníka. Pri týchto kúskoch viete, že vždy siahnete po istote, ktorá nikdy nesklame a môžete sa na ňu spoľahnúť,“ prezrádza Alex Lindov.

Základným pravidlom je všestrannosť a životnosť jednotlivých kúskov šatníka. Vyberajte si tak, aby sa daný model mohol využiť na množstvo rôznorodých eventov. Či už ide o elegantný typ večierku alebo ležérnu akciu. Je pre vás táto časť stylingu skutočnou výzvou? Nechajte sa inšpirovať tipom od známeho stylistu. „Ďalšou skvelou výhodou takýchto kúskoch je ich životnosť, napríklad také sako môžete nosiť s vyhrnutými rukávmi v kombinácii s croptom ak idete s kamarátkami večer na drink, ale môžete ho mať aj v kombinácii s košeľou, ak idete do práce,“ radí Alex.

Neriaďte sa trendami

Zabudnite na sezónne trendy, výrazné farby, či značkové logá. V tomto prípade je dôležité nájsť svoj vlastný osobný štýl, ktorý ostáva skutočne večný. „Trendy vo výrazných kúskoch prichádzajú a odchádzajú, takže je dôležite držať sa svojho štýlu.“

TIP STYLISTU:

„Tieto statement kúsky môžete vždy skombinovať s extravagantnejším prvkom a vytvoríte tak príjemnú symbiózu.“

Blogerka Jana Tini pre Zalando
Blogerka Jana Tini pre Zalando
Bývalá tenistka Dominika Cibulková pre Zalando
Bývalá tenistka Dominika Cibulková pre Zalando
Moderátor Sajfa pre Zalando
Moderátor Sajfa pre Zalando

V zásade je najpodstatnejšia rovnováha pri výbere takýchto produktov, čo sa týka kvality, materiálu, ale aj životnosti oblečenia. Takéto produkty viete nájsť na Zalando.sk

    1256

    Súvisiace články