Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Outfit dňa / 27. máj 2022 / PR

Oblečenie pre každú príležitosť so Zalandom

Módny stylista Alex Lindov a popredná európska módna platforma Zalando sa spojili, aby pre čitateľov Top Fashion vysvetlili základy obliekania. Nechajte sa inšpirovať cennými radami v oblasti štýlu.

Oblečenie pre každú príležitosť so Zalandom

Dnes si vysvetlíme základy obliekania pre každú príležitosť. Hľadáte outfity, ktoré sú univerzálne, ľahko kombinovateľné a zachránia vám situáciu v prípade neočakávaných spoločenských udalostí? Znie to ako nereálna úloha, no úspešný módny stylista Alex Lindov sa jej zhostil bravúrne a pre Top Fashion prezradil pár trikov, ako na to.

Máte problém s módnymi termínmi a dress codom, ktorý neviete rozlúštiť? Nenakupujte špeciálne kúsky oblečenia, ktoré využijete nanajvýš na jednu príležitosť. Obráťte karty a naučte sa nakupovať udržateľne, zodpovedne a efektívne. „S toľkými rôznymi pravidlami obliekania môže byť náročné vedieť, čo si obliecť, aj keď je jasne uvedený dress code na pozvánke,“ uvádza Alex.

Zalando kúsky

„Zároveň môžete vykonávať profesiu, vďaka ktorej v priebehu dňa musíte meniť viaceré pracovné prostredia a nemáte úplne čas, venovať sa oblečeniu,“ pokračujte známy stylista. Ak aj vy patríte k ženám, ktoré potrebujú poradiť v oblasti obliekania a chcete vedieť zladiť pracovnú časť s voľným časom, ste na správnom mieste. Prejdite módnym rýchlokurzom a doplňte svoj šatník o Zalando kúsky.

Nadčasovosť

Základným pravidlom stylistu je nakupovať nadčasové kúsky, ktoré využijete na viacero udalostí a ich životnosť a šmrnc predĺžite správne zvolenými doplnkami . „Je dobré mať v šatníku univerzálne kúsky, ktoré viete využiť pri viacerých udalostiach. Napríklad šaty ako hosť na svadbu viete využit ako šaty do divadla a naopak,“ radí Lindov.

TIP STYLISTU:

Dôležitým prvkom v outfite sú práve správne zvolené doplnky. Jedny šaty teda môžete zvoliť na pracovný pohovor, drink s priateľmi, svadbu či neformálnu oslavu. Stačí vymeniť lodičky za baleríny, elegantné šperky za šatku do vlasov, či pridať kabelku alebo cez šaty prehodiť oversized sako. „V tomto prípade hrajú skutočne dôležitú úlohu doplnky, ktorými viete meniť vibe outfitu,“

Široký výber doplnkov na každú príležitosť ponúka Zalando.sk

    1295

    Súvisiace články