Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Outfit dňa / 27. december 2023

TOP móda na svahu: Ako sa obliecť na lyžovačku?

Chystáte sa na víkend na horách a s tým spojenú lyžovačku? Športový outfit by mal okrem funkčnosti spĺňať dôležité pravidlo. Musíte sa v ňom cítiť nielen pohodlne, ale aj vyzerať TOP!

TOP móda na svahu: Ako sa obliecť na lyžovačku?

Magazín Top Fashion vám pravidelne prináša inšpiráciu zo sveta krásy, dizajnu, cestovania a módy. Tá je súčasťou nielen fashion weekov, ale aj nášho každodenného života. Vyjadruje štýl, názor, osobnosť a vzbudzuje pozornosť okolia. Aj víkend na horách môžete premeniť na osobnú módnu prehliadku, nechajte sa pritom inšpirovať najnovšími módnymi trendmi pre aktuálnu zimnú sezónu.

90´s vibes

Krémové lyžiarske overaly sú aktuálnym horúcim trendom. V kombinácii s doplnkami v podobe látkovej čelenky a okrúhlych slnečných okuliarov na svahu zabodujete. Tento outfit zvoľte na rekreačné lyžovanie či do Après-ski.

Kožušina a strapce

Retro doplnky túto zimu valcujú kopce. Inšpirujte sa modelkou Charlotte Rampling a jej ikonickým zimným lookom. Čiernobielu fotografiu v roku 1970 zachytil Arnaud de Ronsay a nechýba ani v našom zimnom moodboarde magazínu Top Fashion Season_04.

Merino vlna, kašmír a zimná termo bielizeň. Kvalitný zimný outfit by ste mali vyskladať od samých základov. Buďte neodolateľné aj keď zo seba zhodíte lyžiarsky overal v horskej chate pri praskajúcom ohni v krbe alebo pri opaľovaní, keď vás na svahu vyzlečú slnečné lúče.

Farby

Poznáte nás. Estetika Top Fashion sa pohybuje najmä vo farebnej škále smotanových odtieňov, kde je hlavným hrdinom biela a béžová. Nájdu sa aj výnimky, kedy naše farebné spektrum zavíta aj do divokejších kruhov. V poslednej dobe sa nám na svahu zapáčili aj neprehliadnuteľné looky. Čo poviete na tento ružový overal?

High ski

Ak túžite po zmene a farebom prevedení vášho lyžiarskeho outfitu, nechajte sa inšpirovať high ski značkou Cordova, ktorá navrhuje lyžiarske a après ski oblečenie pre ženy, ktoré milujú objavovanie bohatých a preslávených prostredí a chcú sa pri tom cítiť krásne.

Keď sme pri lukratívnejších lyžiarskych značkách, zabudnúť nemôžeme ani na preslávený Goldbergh, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou svetových influenceriek. Značka ponúka overaly aj dvojdielne sety zväčša rozpoznateľné obtiahnutou siluetou a kožušinovou kapucňou.

Ak váš rozpočet na zimný outfit nesiaha do nadmorských výšin, nezúfajte. Riešením môže byť aj sezónny kúsok z dostupných reťazcov. Tento trendy overal napríklad nájdete v najnovšej ski kolekcii Zara.

    2314

    Súvisiace články