Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 8. február 2023 / PR

Tipy na valentínske darčeky pre ňu

Sviatok všetkých zamilovaných je za rohom. Pripravili sme pre vás preto TOP tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíte aj tie najnáročnejšie polovičky.

Tipy na valentínske darčeky pre ňu

Či už sviatok zamilovaných oslavujete alebo nie, je pekné potešiť vašu polovičku malou pozornosťou. Ženy si zaslúžia byť obdarované počas celého roka, nielen na Valentína. No ruku na srdce, ktorú dámu by nepotešil osobný dar venovaný z lásky? Magazín Top Fashion však dilemu vyberania darčekov vyriešil za vás. Nechajte sa inšpirovať tipmi na originálne darčeky zo sveta módy, krásy a umenia.

Potešte ju maličkosťou

Hodvábny vankúš

Prekvapte ju nadčasovým darčekom, ktorý ju bude tešiť a rozmaznávať roky. Česká značka minimalistického povlečenia s prémiovou kvalitou Leejan prišla s novinkou- kolekciou s romantickou výšivkou v tvare srdiečka aj hodvábnym vankúšom. Súčasťou produktu je elegantné darčekové balenie s hodvábnym puzdrom a mašľou. Pre pocit výnimočnosti od obdržania darčeka, až po prvé prebudenie.

LEEJAN With Love
LEEJAN With Love

Kolekcia sviečok

Darčeková kolekcia troch vonných sviečok Meadows obsahuje sviečky Mystic Cashmere, tajomnú kombináciu teplej škorice a muškátového orieška, Rose Desire, vôňu čerstvo natrhaných ruží s čistým dotykom bavlny a Ambrosia Allure, ovocnú vôňu čiernych ríbezlí, sladkých šťavnatých hrozna s šťavnatým hroznom.

Meadows - Mystic Cashmere collection
Meadows - Mystic Cashmere collection

Kytica kvetov

Oslávte lásku jedinečnou kyticou obľúbených tulipánov od značky Flowers Drive by LaskyKvet. Za značkou stojí Slovenka a Ukrajinka Oľga Bušo, ktorá zamestnáva floristky z Ukrajiny. Objednávkou č kytici čerstvých kvetov urobíte donášku šťastia obojstranne. Na ich stránke nájdete valentínsku ponuku.

Valtnínska ponuka laskykvet.sk
Valtnínska ponuka laskykvet.sk

Pre milovníčky beauty

Zvodný parfum

Parfum Erotikon od českého parfumérskeho domu Pigmentarium rozpráva príbeh o láske. Prvé noty čokolády, zázvoru a ružového korenia sú predohrou pre zmyselnú hrejivosť vanilky a púdrové tóny v srdci. Či už chcete dopriať sofistikovaný detail alebo potešiť osobným darčekom, môžete si objednať personalizované viečko rytými písmenami prežiarenými 24k zlatom.

EROTIKON Parfum  ​
EROTIKON Parfum ​

Elixír 

Elixír zdravia a krásy od slovenskej značky Malinna. Tekutý výživový doplnok Elixir Rosemary je bohatý na vitamíny, mastné kyseliny, polyfenoly a stavebné minerály pre 100% využitie organizmom. Vyrobený fragmentáciou z olejov bohatých na vitamíny, minerály a rozmanité nutričné prvky.

Elixir Rosemary
Elixir Rosemary

Intímne sérum

Prebuďte v nej bohyňu. Najjemnejšie sérum s obsahom organických kvetinových olejov, kyseliny hyalurónovej a laktobacilov na omladenie, hydratáciu, spevnenie a stimuláciu produkcie feromónov. Intímne sérum Venuše je k zakúpeniu na stránkach www.apoteka.cz a 17tich kamenných predajniach v Čechách a na Slovensku.

Intímne sérum Venuše
Intímne sérum Venuše

Pre milovníčky módy a umenia

Krištáľový pohár

Ručne brúsený krištáľový pohár z kolekcie Pink s nápisom „love“ od českého sklára a dizajnéra Rony Ples. Unikátny ružový krištáľ Rony Plesl kombinuje s jednoduchým oblým tvarom a ručne vyrezávanými motívmi. Vytvoril tak síce minimalistický, ale na prvý pohľad rozpoznateľný dizajn, vďaka ktorému sa Rückl takmer okamžite dostal do povedomia milovníkov dizajnu i špičkového remesla. Predáva Rajón.

Pohár Love od Rony Plesl
Pohár Love od Rony Plesl

Kniha

Kniha Jean-Michel Basquiat - Of Symbols and Signs poteší každú milovníčku umenia. Táto vzrušujúca kniha ukazuje, ako Basquiat použil zložitú sieť znakov a symbolov, aby spochybnil samotný systém, ktorý z neho urobil miláčika umeleckého sveta. Sleduje jeho inšpiráciu karikatúrami, detskými kresbami a reklamou, ako aj jeho vlastným haitským a portorickým dedičstvom. Nájdete ju v kníhkupectve booktherapy.cz.

Kniha Jean-Michel Basquiat
Kniha Jean-Michel Basquiat

Predplatné Top Fashion

Celoročná dávka módy, umenia a krásy. Podarujte svojej polovičke ročné predplatné magazínu Top Fashion, ktoré obsahuje 4 čísla. Ako bonus vám k nemu pribalíme darček od vegaánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept - Replenish šampón a kondicionér.

Ročné predplatné magazínu Top Fashion
Ročné predplatné magazínu Top Fashion
    1079

    Súvisiace články