Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 30. január 2024

SKYE: Full of possibilities

Ak ste súčasťou pracovného sveta alebo sa doň čoskoro chystáte pustiť, na vašom aktuálnom to-do liste by malo byť vylepšenie profilu o novú zručnosť, prípadne zlepšenie toho, čo už viete. Angličtina je dnes už samozrejmosťou takmer všetkých životopisov, cítite sa v nej však naozaj komfortne? Ak ste pri odpovedi zapochybovali, rovno sa zapíšte do kurzu.

SKYE: Full of possibilities
„Anglický jazyk sa stáva „Lingua franca“ preto sú záujem o výučbu, ale aj nároky na kvalitu vysoké“

SKYE Academy je profesionálna jazyková škola so sídlom v Nových Zámkoch, ktorá sa zameriava na klientov z celého Slovenska. Akadémiu tvorí veľmi úzka komunita talentovaných a úspešných pedagógov, ktorí pracujú pod vedením zakladateľa a CEO Karola Pálinkáša. Škola sa môže pýšiť svojimi bezkonkurenčnými skúsenosťami a znalosťami v oblasti anglického jazyka a jeho výučby, a v neposlednom rade jedinečným prístupom ku klientom.

,,Mladá generácia je budúcnosť. Myslím si, že pedagógovia majú tendenciu na to často zabúdať a nevedú so študentmi otvorený a férový dialóg. Som presvedčený, že bez diskusie sa ako spoločnosť nikam neposunieme. Práve preto je neoddeliteľnou súčasťou môjho prístupu a benefitom SKYE Academy.“

Design First

V priestoroch navrhnutých talentovanou interiérovou dizajnérkou Viktóriou Fialíkovou sa harmonicky prelínajú moderné trendy s prvkami klasického dizajnu a nadčasovou estetikou zakladateľa. Dizajnérka pracovala na návrhu s cieľom vytvoriť úzku interakciu a synergiu medzi študentmi a učiteľmi pre pocit pohodlia a relaxu. Atmosféru tak dopĺňajú nielen knihy o umení, dizajne či fotografii, ale aj výnimočné umelecké diela od Patrika Koprivňanského.

Kde začať

Akadémia ponúka rôzne typy kurzov anglického jazyka, preklady aj tlmočenie, pričom vždy berie do úvahy základné hodnoty a presvedčenie firmy. Tri základné piliere, na ktorých stojí úzka a priateľská spolupráca, sú otvorenosť, vzájomný rešpekt a pozícia klienta v centre diania. Vysokokvalifikovaný tím lektorov spolu so zakladateľom verí v silu vysokej kvality vzdelania a samotného vzdelávania. Poskytujú podporu a navigáciu k istote komunikovať po anglicky v reálnom svete, s cieľom dosiahnuť profesionálny a osobný úspech. Prioritou je vyhovieť požiadavkám klienta, a tým garantovať profesionalitu, priateľskú komunikáciu a výnimočný zákaznícky servis. V neposlednom rade kladie škola veľký dôraz aj na vzdelávanie zamestnancov. V ponuke má one-to-one kurzy všeobecnej aj biznis angličtiny, prípravné kurzy na jazykové certifikáty aj medicínsku alebo právnickú angličtinu.

Karl Who?

Zakladateľ a CEO SKYE Academy Karol Pálinkáš ako rodák z Nových Zámkov počas svojho doterajšieho života precestoval množstvo krajín, stretol sa s úžasnými ľuďmi a svoju mladosť zasvätil sebarozvoju a profesionálnemu vzdelávaniu. Na jeho postoj voči edukácii, aj na jeho osobnostný a profesionálny rast mali veľký vplyv jeho učitelia. Po ukončení gymnázia sa vo svojich osemnástich rokoch rozhodol presťahovať do Londýna, kde študoval masmediálnu komunikáciu a žurnalistiku.

Práve tu sa po prvýkrát stretol s inovatívnym prístupom, ktorý na Slovensku chýbal, a veľmi rýchlo si osvojil jeho signifikantné prvky. Po štúdiu sa venoval kariére v móde pre značky ako Balenciaga a Prada, kde pochopil významnosť zákazníckeho servisu a individuálneho prístupu, ktorý on sám preferuje a mnoho klientov naň spolieha. Po úspešnej kariére opustil Londýn, aby sa mohol venovať tomu, po čom vždy túžil – výučbe. V Nových Zámkoch v roku 2018 prijal pozíciu lektora angličtiny v jazykovej škole. Táto výzva a príležitosť mu priniesli množstvo skúseností, nové vedomosti a zručnosti v edukačnom procese, ktoré formovali jeho charakteristický štýl vyučovania. Karol dúfa, že bude pokračovať v odovzdávaní nadobudnutých skúseností a rozsiahlych znalostí angličtiny všetkým svojim študentom po boku svojej sučky SKYE, po ktorej je akadémia pomenovaná.

,,Naším prvoradým cieľom je vystupovať viac v úlohe priateľa, ako pedagóga, a tým byť inkluzívny. Naši študenti často hľadajú porozumenie a motiváciu. Spoločne s kolegyňami ich povzbudzujeme, aby sa osobnostne prejavili, pýtali sa, diskutovali. Vedieť vyjadriť vlastný názor na rôzne aspekty života považujeme za prioritu.“

www.skyenglishacademy.sk
IG: @skyeacademynz
    1000

    Súvisiace články

    No related pages found.