Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 5. júl 2023 / PR

_Očistná sila z prírody

Prírodné riešenie v starostlivosti o zdravie a pleť vďaka sile saponínov, bylín a minerálov. Značka organickej kozmetiky a vitamínových doplnkov, vyrábaná na Slovensku, sa zameriava na zdravie a krásu nielen navonok.

_Očistná sila z prírody

Dôležité je začať zvnútra. Tým sa začína príbeh značky Boos labs, ktorej hodnoty stoja na kvalitných ingredienciách, lokálnej výrobe a očiste tela. Ich kľúčom k zdraviu sú saponíny z rastliny Yucca shidigera, ktoré majú antioxidačné účinky. Nájdete ich v organických produktoch, aj v kréme s kyselinou hyalurónovou, kde zaisťujú vstrebávanie všetkých účinných látok hlboko do pokožky.

Doprajte pleti výživu, ktorú ste hľadali

Nevyzradíme žiadne tajomstvo, ak povieme, že zdravá pokožka vďačí za svoju jemnú a pružnú textúru vode. Horúce letné dni, zmena vlhkosti vzduchu, UV žiarenie a nedostatočný príjem tekutín spôsobujú zmeny v bariérnej funkcii pleti. Tá potrebuje v letných mesiacoch hydratáciu zvnútra aj zvonku. Unikátom v starostlivosti o suchú pokožku je pleťový rad s kyselinou hyalurónovou a saponínmi, ktorý je výsledkom dlhoročného výskumu v modernej nadväznosti na rodinnú tradíciu.

Krém s kyselinou hyalurónovou a saponínmi
Krém s kyselinou hyalurónovou a saponínmi

Menej vrások

Hydratačný krém HA kombinuje cenné zložky z lona prírody a je správnou voľbou v boji proti starnutiu a dehydratácii pleti. Vďaka obsahu prírodného koenzýmu Q10, argánového oleja a čistej 100 % nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej bude pleť hydratovaná nielen na povrchu, ale aj v jej vnútorných vrstvách.

Vegánske kapsuly

Hydratovať svoje telo môžete aj vďaka kapsulám. Vegánsky výživový doplnok obsahuje vysokoúčinnú dávku 100 % čistej strednemolekulárnej kyseliny hyalurónovej a zinok pre zdravé kĺby, pokožku a vlasy. Užívanie kapsúl prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a k prirodzenej tvorbe kyseliny hyalurónovej v tele.

Vegánsky výživový doplnok- Kyselina Hyalurónová + zinok
Vegánsky výživový doplnok- Kyselina Hyalurónová + zinok

TOP ZĽAVOVÝ KÓD:

Zlepšite svoje zdravie a vyskúšajte slovenské produkty Boos labs. So zľavovým kódom TF získate 20% zľavu na celý sortiment organickej kozmetiky a vitamínových doplnkov.

Objavte pleťovú radu s kyselinou hyalurónovou a saponínmi
Objavte pleťovú radu s kyselinou hyalurónovou a saponínmi

Hodnoty firmy Boos labs:

  • Slovensko na prvom mieste
  • Dôležitá kvalita, nie kvantita
  • Očista tela
  • Zdravie a krása nielen navonok
  • Produkty netestované na zvieratách

Zistite viac na www.booslabs.sk

    4202

    Súvisiace články