Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 31. máj 2024 / PR

Nový kreatívny priestor Lab28

V srdci nového centra Bratislavy vznikol kreatívny dizajnový priestor nielen pre sektor zdravotníctva.

Nový kreatívny priestor Lab28

Biznis raňajky, konferencie, workshopy, eventy alebo priestor pre zdieľanie myšlienok, ktoré môžu pozitívnym spôsobom ovplyvniť slovenské zdravotníctvo aj iné sektory. Aj na to je určený Lab28, exkluzívny priestor v centre hlavného mesta, ktorý vznikol na 28. poschodí Nivy Tower. Jeho cieľom je združovať komunitu angažovaných ľudí, firiem či startupov.

S kapacitou 150 ľudí na 28. poschodí veže Nivy Tower ide o eventový priestor na najvyššom poschodí s priestrannou terasou a jedinečným panoramatickým výhľadom na Bratislavu.

Zmysluplné projekty

Okrem eventového priestoru sa tu nachádzajú aj kancelárie určené pre členov komunity, ktorí sa angažujú primárne v oblasti zdravotníctva. „V zdravotníctve sa pohybujem už niekoľko rokov a viem, aké dôležité je zdieľať myšlienky s ľuďmi, ktorí ma inšpirujú realizovať zmysluplné projekty, medzi ktoré patrí napríklad aj koncept Polikliniky Váš Lekár. Práve s cieľom zdieľať myšlienky, ale poskytnúť aj priestor pre konferencie, workshopy, školenia alebo kancelárie sme sa rozhodli vytvoriť unikátny Lab28,“ hovorí Pavol Marcinko, CEO spoločnosti Váš Lekár.

Novovznikajúca komunita

V kreatívnom centre sa majú rodiť nové myšlienky s pozitívnym dopadom nielen na slovenské a svetové zdravotníctvo, ale aj nové partnerstvá či spolupráce. Už dnes sa v tomto priestore zrodila úspešná spolupráca firiem, ktoré sú súčasťou tejto novovznikajúcej komunity. Miesto, kde môžete spoločne diskutovať.

Na Mlynských nivách vznikol dizajnový priestor Lab28, pod ktorý sa podpísalo architektonické štúdio Ardeline. 
Na Mlynských nivách vznikol dizajnový priestor Lab28, pod ktorý sa podpísalo architektonické štúdio Ardeline. 

Neobyčajný eventový priestor

„Veríme, že táto komunita sa rozrastie o nové firmy a nové spolupráce nielen v sektore zdravotníctva. Do tohto unikátneho projektu pozývame aj ďalšie firmy, startupy a verejnosť. Teda všetkých, ktorí hľadajú neobyčajný eventový priestor v centre Bratislavy či už pre zdieľanie spoločných myšlienok, ale aj pre konferencie, školenia, workshopy a vzdelávacie podujatia,“ dopĺňa Marcinko, ktorý spolu s Tomášom Gurským a Gustávom Hlaváčom investovali do kreatívneho centra.

Sofistikovaný interiérový dizajn

Kancelárie sú vhodné pre firmy, ktoré hľadajú neobyčajný pracovný priestor, inšpiráciu a networking. Eventová časť je tvorená pre tých, ktorí hľadajú miesto pre rôzne workshopy či vzdelávacie podujatia, business raňajky, koktejly a eventy podobného charakteru. Nájomcovia ocenia sofistikovaný interiérový dizajn, ktorý je výsledkom architektonického štúdia Ardeline pod vedením Mgr. art. Martina Hrušku.

Ak máte firmu, ktorá podniká v oblasti zdravotníctva a hľadáte pracovný priestor, práve Lab28 môže byť tým správnym miestom. Tvoria ho kancelárie vhodné pre firmy, ktoré hľadajú to správne miesto pre inšpiráciu a networking.

    668

    Súvisiace články