Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 5. január 2023 / PR

Najlepšie módne kampane pre rok 2023

V hlavnej úlohe s ikonou Kate Moss, topmodelkou Bellou Hadid či hollywoodskou herečkou Scarlett Johansson.

Najlepšie módne kampane pre rok 2023

Prestížne módne domy a značky nám predstavili nové kampane pre rok 2023, ktorými valcujú módnu scénu. Tvárami najlepších módnych kampaní pre nový rok sa stali tie najzvučnejšie mená zo sveta módy, hudobnej scény aj Holywoodu. Prezrite si tie najikonickejšie fotenia pre sezónu Resort 2023.

Kate Moss pre Marca Jacobsa

Kate Moss oživila svoje ružové vlasy z 90. rokov pre novú kampaň Marca Jacobsa. Supermodelka hviezdi v rezortnej kampani značky s ružovými vlasmi, pričom zvýrazňuje ich nové tašky. Kampaň s názvom „Long Live the Icons“ ukazuje supermodelkin ikonický účes z 90. rokov v žiarivých odtieňoch. Na záberoch má na sebe tašku cez rameno J Marc vo fialovej farbe a koženú tašku Bucket Bag vo vlčej sivej. Stylizovala ju Danielle Emerson a fotografom bol Harley Weir.

Kate Moss pre Marca Jacobsa
Kate Moss pre Marca Jacobsa

Bella Hadid pre Balenciaga

Bella Hadid pózuje v jednom z najdrahších lookov, pokiaľ ide o športové oblečenie. Topmodelka sa stala tvárou kolaborácie medzi Balenciagou a Adidas. Moodboard fotenia sa niesol v štýle návratu do kancelárie a pôsobí viac cool, než kedykoľvek predtým. Topmodelka Bella Hadid sedí na rohu stola v ofiice v mrakodrape na Manhattane. Táto spolupráca prichádza po veľkom škandále spôsobenom urážlivými poznámkami Kanye Westa, čo viedlo k tomu, že obe značky prerušili vzťahy s rapperom.

Bella Hadid pre Balenciaga
Bella Hadid pre Balenciaga

Sydney Sweeney pre Tory Burch

Herečka Sydney Sweeney pre novú kampaň Tory Burch pózuje celkom nahá, len v šperkoch. Vychádzajúca hviezda známa zo seriálu Eufória, ktorá bola v minulom roku nominovaná na dve ceny Emmy, je teraz novou tvárou sviatočnej kampane Tory Burch „Holiday Talk“. Fotenie prináša dokonalé vibrácie Marilyn Monroe a kúpanie sa v bublinkách pohltenými vrstvami zlatých šperkov Roxanne.

Sydney Sweeney pre Tory Burch
Sydney Sweeney pre Tory Burch

Scarlett Johansson pre David Yurman

Americká značka šperkov David Yurman zvolila herečku Scarlett Johansson ako svoju úplne prvú ambasádorku značky pre rok 2022. Po tom, čo bola začiatkom minulého roka oznámená ako ambasádorka značky, sa Scarlett Johansson vracia pre Kampaň David Yurman Holiday. Nosí kolekciu Carlyle s dizajnom inšpirovaným art deco s prepojenými retiazkami a trblietavými diamantmi. Kampaň bola zachytená v hoteli Carlyle v New Yorku ako doplnok k reklamám Davida Yurmana Come Closer. Na jednom zábere má Scarlett Johansson čierne šaty, náhrdelník Carlyle zdobený diamantmi a 18k zlatom a náramok a náušnice.

Scarlett Johansson pre David Yurman
Scarlett Johansson pre David Yurman

Shakira pre Burberry

Burberry predstavilo slávnostnú kampaň so speváčkou Shakirou. Spoločnosť spustila novú kampaň na oslavu vianočného obdobia krátkym filmom a sériou fotografií. V kampani známej aj ako „The Night Before“ vystupujú kolumbijská speváčka Shakira a nigérijský spevák Burna Boy, pričom každý z nich stelesňuje svoju vlastnú interpretáciu radosti predvianočnej noci.

Shakira pre Burberry
Shakira pre Burberry

Jennifer Lopez pre Coach

Jennifer Lopez vo sviatočnej kampani značky Coach odhaľuje svoju obľúbenú tašku „It“. Speváčka a herečka JLo hviezdi v novej slávnostnej reklame s návom „Feel the Wonder“. Tento veselý spot, ktorý nafotil Anton Gottlob, zachytáva Jennifer vo veselej a bezprostrednej nálade. Lopez pózuje vo lookoch z Ready-to-Wear kolekcie zo zimy 2022,inšpirovanej víziou Stuarta Veversa o nadčasovom americkom dedičstve.

Jennifer Lopez pre Coach
Jennifer Lopez pre Coach
    952

    Súvisiace články