Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 4. január 2024

Módny trend 2024: Naked dress v podaní Kendall Jenner

Magazín Top Fashion nachádza inšpiráciu v uliciach svetových metropol, na módnych prehliadkach aj na sociálnych sieťach. Horúci it moment nám najnovšie naservírovala modelka Kendall Jenner. Nechajte sa inšpirovať jej novoročným outfitom, ktorým predpovedala módny trend pre rok 2024.

Módny trend 2024: Naked dress v podaní Kendall Jenner

Začiatkom roka sa modelka objavila na Instagrame, kde odhalila zábery zo svojej tropickej dovolenky spolu so srdečným popisom o novom roku. „2024, zasyp ma láskou a smiechom, vďačnosťou a rastom, trpezlivosťou a prítomnosťou,“ napísala známa brunetka.

Jenner má na fotografii priehľadné maslovo smotanové šaty z dielne Helsa Studio, značky jej modelingovej kolegyne Elsy Hosk. V transparentných šatách s dlhým rukávom a vysokým rozparkom doplnenými kosoštvorcovým výrezom a vlneným lemom pózovala ako správna topmodelka.

Naked dress

K minimalistickému looku zachovala Kendall jednoduché doplnky v podobe strieborných náušníc od Bottega Veneta. Nedbalo rozviate vlasy, bosé nohy a pohár vychladeného bieleho vína dodali celému záberu tie správne vibrácie.

Zakladateľka značky 818 pózovala po boku dlhoročnej priateľky, modelky Hailey Bieber, ktorá mala na sebe jednoduché biele maxi šaty bez rukávov. Známe kamarátky sa stali nerozlučnou dovolenkovou dvojicou, ktorá na nový rok vymenila svahy Aspenu za karibské pláže.

Mohlo by vás zaujímať: TOP móda na svahu: Ako sa obliecť na lyžovačku?

    1973

    Súvisiace články