Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 12. máj 2024

Hailey Bieber oznámila radostnú správu v šatách Saint Laurent

To, že sa manželia Bieberovci stanú čoskoro rodičmi, sme vás informovali už na našom instagramovom profile magazínu Top Fashion. Dnes sa pozrieme bližšie na custom-made róbu, v ktorej známa modelka obnovila manželský sľub a zároveň oznámila prvé tehotenstvo.

Hailey Bieber oznámila radostnú správu v šatách Saint Laurent

Modelka Hailey Bieber pred pár dňami oznámila, že čaká svoje prvé dieťa s manželom Justinom Bieberom. A hoci je táto správa sama o sebe dostatočne vzrušujúca, fanúšikov potešila ešte viac zverejnením správy prostredníctvom krásnej sady fotografií na jej Instagrame.

Saint Laurent róba na mieru

Nie je prekvapením, že Bieber vyzerala doslova anjelsky, keď si s Justinom 9. Mája na Havaji obnovili svoj sľub. Modelka mala na sebe obtiahnuté biele čipkované šaty s dlhým rukávom a závojom omotaným okolo hlavy ako šál. Celý look, vrátane slnečných okuliarov, je z dielne Saint Laurent navrhnutý belgickým módnnym návrhárom a dizajnérom YSL, Anthonym Vaccarellom.

K hviezdnemu Saint Laurent looku zvolila Hailey doplnok v podobe šperkov od Tiffany & Co. Justin mal na sebe bielu košeľu, bundu z The Frankie Shop a baseballovú šiltovku.

Custom róba

Hoci samotné transparentné šaty boli vyrobené presne na mieru pre Hailey, magazín Top Fashion vám prináša niekoľko solídnych podobizní pre každého, kto sa chce inšpirovať jej vzhľadom.

Nechajte sa inšpirovať výberom magazínu Top Fashion:

AYA MUSE
AYA MUSE
DOLCE&GABANNA
DOLCE&GABANNA
RABANNE
RABANNE
    1170

    Súvisiace články