Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 8. júl 2023

Letná minimalistická beauty rutina

Bozkáva ju slnko, hladí vietor a omýva dážď. S letom prichádza čas, kedy si my aj naša pokožka túžime naplno vychutnať kontakt s prírodou a užívať si ľahkosť bytia.

Letná minimalistická beauty rutina

Splynutie s MALINNA°

Multifunkčné produkty MALINNA° pomáhajú vytvárať minimalistické beauty rutiny a vnášajú do sveta selfcare jednoduchosť. Navyše, sú plne biodegradovateľné a po rozložení sa stávajú pre pôdu výživou, takže sú ideálne na použitie počas dní strávených pod holým nebom.

Foto: Patrícia Dianiška, Styling: Nina Ford, Model: Erika Palko/Elite Bratislava
Foto: Patrícia Dianiška, Styling: Nina Ford, Model: Erika Palko/Elite Bratislava

Celý beauty editoriál MALINNA° nájdete v najnovšom vydaní magazínu Top Fashion Season_02

 

Elixir Rosemary ako darček

Celoročná dávka módy, umenia a krásy + MALINNA° Elixir Rosemary ako darček. Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme MALINNA° Elixir Rosemary v celkovej hodnote 65 €/1 625 Kč.

MALINNA° Elixir Rosemary je tekutý výživový doplnok zameraný na harmonizáciu nervového systému a zlepšenie kognitívnych funkcií. Elixír zabezpečuje prísun kľúčových nutričných prvkov, ktoré napomáhajú k regenerácii organizmu a upokojeniu mysle. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, betakarotén, mastné kyseliny, polyfenoly a stavebné minerály (Ca, Mg, K, Se a iné) v ideálnej forme pre 100 % využitie organizmom 

Objednajte si ročné predplatné magazínu Top Fashion
Objednajte si ročné predplatné magazínu Top Fashion
    4495

    Súvisiace články