Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Kultúra / 10. apríl 2023

Kráľovská rodina počas veľkonočných sviatkov

Členovia britskej kráľovskej rodiny sa počas Veľkonočnej nedele vo Windsore zladili do odtieňov modrej.

Kráľovská rodina počas veľkonočných sviatkov

Britská kráľovská rodina sa každý rok stretáva vo Windsore, aby oslávila Veľkú noc a zúčastnila sa bohoslužieb v Kaplnke svätého Juraja. Na prvú Veľkú noc bez kráľovnej Alžbety bola kráľovská rodina v plnej sile – na čele s kráľom Charlesom a kráľovnou Camillou. Medzi prítomnými nechýbal princ William, princezná z Walesu Kate Middleton, princezná Anne, princ Edward, princezná Beatrice, princezná Eugenie, Zara Tindall aj princ Andrew.

William a Kate prišli spoločne so svojimi troma deťmi- princom Georgeom, princeznou Charlotte a princom Louisom. Je to prvýkrát, čo sa princ Louis zúčastnil veľkonočnej bohoslužby v Kaplnke svätého Juraja. Pozrite sa na TOP momenty kráľovskej rodiny vo Windsore na Veľkú noc 2023:

Kráľ Charles a kráľovná Camilla

Kráľ Charles a kráľovná Camilla viedli kráľovskú rodinu do kostola. Zladení v kráľovskej modrej farbe rozdávali úsmevy a pozdravy na všetky strany. Zatiaľ čo Charles mal na sebe tmavomodrý oblek s bielou košeľou a bodkovanou kravatou, Camilla stavila na áčkové šaty s vyšívkou. Tie osviežila diamantovou brošňou v tvare uzla a povinným doplnkom- klobúkom. 

Princezná z Walesu

Princezná z Walesu si na tohtoročnú kráľovskú veľkonočnú tradíciu obliekla svoj charakteristický štýl v nápaditom odtieni modrej. Kate predviedla kráľovský modrý kabát značky Catherine Walker, ktorý si už obliekla na Commonwealth Service v marci 2022. Módny kúsok zladila s klobúkom od Lock and Co. s tenkou nadrozmernou mašľou. Celý look doplnila párom krémových lodičiek a zlatými náušnicami s modrým zafírom.

Princ Wiliam a princ George

Princ William a princ George si na nedeľnú rannú bohoslužbu obliekli zodpovedajúce námornícke obleky, pričom mladý princ Louis absolvoval svoj kráľovský veľkonočný debut v námorníckom saku so svetlomodrými šortkami, ponožkami po kolená a čiernymi spoločenskými topánkami. Princezná Charlotte medzitým prehodila tmavomodrý kabátik cez modro-biele kvetinové šaty, pridala elegantné pančuchy a čierne lodičky Mary Jane.

Princezná Charlotte a princ Louis

Princezná Charlotte vo svetlomodrých pančuchách a modrom kabáte pozerá na svojho mladšieho brata Louisa. Kombinácia svetlých a tmavých odtieňov modrej sú v ich kráľovskom podaní vznešené a milé zároveň.

    1591

    Súvisiace články

    No related pages found.