Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 15. január 2024

3 neštandardné knihy, ktoré zachránia Blue Monday

Tretí pondelok v roku, prezývaný Blue Monday je označovaný za najdepresívnejší deň v roku. Ak máte January blues, monday blues, alebo oboje dokopy - možno vás dokážeme rozptýliť. Predstavujeme tri netypické knihy, ktoré podporia vašu kreativitu a dovolia vám snívať.

3 neštandardné knihy, ktoré zachránia Blue Monday

Year of Wonder

Chceli ste vždy zistiť viac o klasickej hudbe, ale nevedeli kde začať? Clemency Burton-Hill napísala svoj milostný dopis vážnej hudbe formou knihy Year of Wonder a jej pokračovania Another Year of Wonder. Clemency na každý deň v roku vyberá jednu hudobnú skladbu s krátkym príbehom o jej vzniku a skladateľovi. Vkladá ich do kontextu pútavým spôsobom a v objeme, ktorý vás neunaví. V iBooks sú obe dostupné aj ako ebooks a tak môžete mať pár minutové rozptýlenie vážnou hudbou dostupné každý deň kdekoľvek sa nachádzate. Odporúčame všetkými desiatimi.

Year of Wonder
Year of Wonder

CBK: Carolyn Bessette Kennedy: A life in Fashion

Módna ikona Carolyn Bessette Kennedy komunikovala s okolitým svetom prostredníctvom svojho štýlu. Kniha jej fotografií obsahuje komentáre osobností módneho sveta a osobné príbehy z jej blízkeho okolia. Sunita Kumar Nair, autorka knihy, vzdáva hold nadčasovej a výnimočnej kráse Carolyn a nám prináša inšpiráciu na celý rok.

A Life in Fashion
A Life in Fashion

Seeking Sanctuary

Mnohí z nás by na začiatku roka potrebovali odísť na intenzívny wellness pobyt, v realite však zažívame skôr intenzívny pracovný reštart. Preneste sa do oázy pokoja aspoň v duchu. Pätnásť súkromných rezidencií v knihe Seeking Sanctuary vás prenesie na útočiská a svätyne po celom svete. Pokojné vibrácie fotografií pôsobia ako balzám na dušu.

Seeking Sanctuary
Seeking Sanctuary
    1441

    Súvisiace články