Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 29. február 2024

New couple: Gigi Hadid a Bradley Cooper ruka v ruke

Modelka Gigi Hadid a herec Bradley Cooper možno posúvajú svoj vzťah na vyššiu úroveň, ale určite ostávajú verní sami sebe, čo sa štýlu týka . Na výlete v Londýne dala dvojica jasne najavo, že hoci je ich zväzok zdanlivo silnejší ako kedykoľvek predtým, ich osobný štýl je status quo.

New couple: Gigi Hadid a Bradley Cooper ruka v ruke

Gigi patrí k modelkám, ktorých streetstyle je často vyhľadávaným zdrojom inšpirácie. Je módnou ikonou nielen na móle, ale aj v súkromnom živote, o čom svedčí aj jej najnovšia paparazzi fotografia. Známa plavovláska sa na prechádzke s novou láskou rozhodla pre jej blízky minimalistický look. Kašmírové nohavice v camel odtieni od značky Guest In Residence skombinovala s oversized mahagónovou bomberovou bundou. Teplú farebnú paletu outfitu doladila čiernymi doplnkami- párom lesklých Mary-Jane mokasín od značky G.H. Bass, oválnymi slnečnými okuliarmi a mini kabelkou Miu Miu Arcadie so zlatým lemovaním.

Bradley Cooper sa naopak k svojmu outfitu postavil maximalisticky. Mal na sebe čierny dvojradový kabát s maskáčovými nohavicami, ktoré boli zastrčené do sivobielych tenisiek Nike. Aby sa v londýnskej zime zahrial, stavil na modrú patchworkovú čiapku Louis Vuitton. Nový základ v jeho šatníku, ktorý sa stal jeho obľúbeným doplnkom už pri niekoľkých príležitostiach.

Bude podľa vás táto dvojica nosiť nálepku nového módneho páru alebo im skrátka odpustíme ich nie veľmi zladené outfity na neformálnej prechádzke mestom a budeme len úprimne fandiť ich novej láske?

    1437

    Súvisiace články