Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 28. september 2022

Najlepšie outfity z červeného koberca AYFW 2022

About You Fashion Week 2022 priniesol nielen skvelé módne prehliadky, ale aj hviezdne looky z červeného koberca. Prinášame vám tie najlepšie outfity z milánskeho fashion weeku.

Najlepšie outfity z červeného koberca AYFW 2022

Prvý ročník About You Fashion Week 2022 v Miláne si nenechali ujsť svetové topmodelky, influencerky a známe tváre módneho biznisu. Prvé rady módnych šou žiarili celebritami, ktoré sme mohli zahliadnuť aj na červenom koberci. Prinášame vám najoslnivejšie outfity z AYFW 2022. Ktorý z nich najviac oslovil vás?

Karolína Kurková

Česká topmodelka svetového formátu Karolína Kurková patrí k modelkám, ktoré nejde prehliadnuť. Na prvý ročník About You Fashion Week 2022 v Miláne prišla vo veľkom štýle. Oversized strieborné sako so strapcami doladila žiarivými ružovými lodičkami a najdlhšími nohami v hre. K striebornému looku doladila aj doplnky v podobe okrúhlych náušníc.

Topmodelka Karolína Kurková
Topmodelka Karolína Kurková

Anna Dello Russo

Talianska módna novinárka Anna Dello Russo predviedla na červenom koberci nielen krásny outfit, ale aj ukážkovú postavu. Kreatívna konzultantka a redaktorka japonského Vogue oslávila tento rok 60 rokov, ale obtiahnutých šiat, výrazných žiarivých farieb a platformových topánok sa nevzdáva. Skutočná ikona.

Talianska módna novinárka Anna Dello Russo
Talianska módna novinárka Anna Dello Russo

Heidi Klum

Senzáciou tohtoročného módneho týždňa v Miláne bola jednoznačne topmodelka 90. rokov Heidi Klum, ktorá prišla na About You Fashion Week podporiť svoju dcéru Leni. V bielej crop-topovej košeli s nadrozmernými rukávmi a v čiernych obtiahnutých nohaviciach s vysokým pásom potvrdila status supermodelky.

Supermodelka Heidi Klum
Supermodelka Heidi Klum

Lorena Rae

Topmodelku Lorenu Rae môžete poznať najnovšie v pozícii módnej dizajnérky. V spolupráci s módnou platformou About You vytvorila svoju prvú kolekciu, ktorú predstavila aj na týždni módy v Miláne. Na červenom koberci zapózovala v pásikavom kostýme z najnovšej kolekcie vlastnej značky RÆRE.

Topmodelka a dizajnérka Lorena Rae
Topmodelka a dizajnérka Lorena Rae

Toni Garrn

Pozvanie na AYFW 2022 prijala aj nemecká topmodelka Toni Garrn, ktorá dorazila na módnu udalosť so svojím manželom, hercom Alexom Pettyferom. Krásna blondínka stavila na minimalistický čierny outfit tvorený z koženého topu, voľných nohavíc a elegantných doplnkov.

Modelka Toni Garrn
Modelka Toni Garrn

Frida Aasen

Topmodelka Frida Aasen, známa aj ako anjelik z Victoria´s Secret, taktiež nechýbala na týždni módy v Miláne. Tentokrát vymenila svoju rolu modelky a módnu prehliadku si užila z prvej rady v hľadisku. Objektív fotografov ju neprehliadol ani na červenom koberci, kde oslnila v bielom denim komplete s výrezmi.

Victoria´s Secret modelka Frida Aasen
Victoria´s Secret modelka Frida Aasen

Alessandra Ambrosio

Brazílska topmodelka a bývalá stálica Victoria´s Secret bola súčasťou slávnostného zahájenia AYFW 2022 a vidieť sme ju mohli na otvorení módnej šou ako jednu z modeliek. Po prehliadke zavítala aj na afterparty, kde na červenom koberci pózovala vo flitrovaných mini šatách a vysokých šnurovacích lodičkách.

Modelka Alessandra Ambrosio
Modelka Alessandra Ambrosio

Leni Klum

Dcéra svetovej supermodelky Heidi Klum, Leni mala na tohtoročnom AYFW 22 premiéru ako modelka aj ako dizajnérka kolaborácie s módnou platformou. Na červený koberec dorazila v „all black“ outfite zloženom s koženého topu bez ramienok a oversized nohavíc z rovnakého materiálu. Minimalistické a fresh.

Supermodelka Heidi Klum s dcérou Leni.
Supermodelka Heidi Klum s dcérou Leni.
    955

    Súvisiace články