Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 8. január 2024

Golden Globes 2024: Najlepšie looky z červeného koberca

81. ročník udeľovania cien Zlatých glóbusov odštartoval sezónu vo veľkom štýle s očarujúcimi róbami a množstvom oslnivých vzhľadov. Magazín Top Fashion vybral tie najlepšie z nich.

Golden Globes 2024: Najlepšie looky z červeného koberca

Najlepšie oblečené hviezdy na 81. ročníku Zlatých glóbusov. Od archívneho Schiaparelliho až po éterickú Pradu. Pozrite sa, ako zažiarili známe celebrity na červenom koberci podujatia, ktoré odštartovalo sezónu udeľovania cien vo veľkom štýle.

Gillian Anderson

Herečka Gillian Anderson si obliekla na mieru ušité slonovinové šaty bez ramienok z dielne Gabriela Hearst s motívmi pivoniek, ktoré doplnila oslnivými šperkmi značky Chopard.

Dua Lipa

Speváčka Dua Lipa prišla na odovzdávanie cien Zlatých glóbusov v custom róbe módneho domu Schiaparelli s vyčnievajúcimi zlatými kosticami na pozadí čierneho zamatu. Jediná vec, ktorá mohla urobiť vzhľad ešte významnejším, bol archívny náhrdelník Tiffany z roku 1962.

Greta Lee

Herečka Greta Lee zažiarila v minimalistickej maslovej róbe s odhaleným chrbtom a volánovou sukňou od značky Loewe.

Natalie Portman

Herečka Natalie Portman v trblietavé korálkových šaty od Diora pripomínala majstrovské dielo od Moneta. Look bol inšpirovaný kolekciou Haute couture Dior z jesene 2012 navrhnutou Rafom Simonsom, ktorú Portman nosila v kampani Miss Dior.

Taylor Swift

Popová speváčka Taylor Swift v smaragdovo zelenej róbe Gucci opúšťa éru Midnights a zapisuje sa do nášho TOP zoznamu najlepšie oblečených celebrít z červeného koberca.

Emma Stone

Nominovaná herečka Emma Stone prišla na červený koberec v úchvatnej róbe Louis Vuitton s hlbokým výstrihom do V a vyšívaným flitrovaným kvetinovým motívom. Dizajn spárovala s kúskami z kolekcie High Jewelry značky.

Carey Mulligan

Šaty z homára na najnovšej couture show značky Schiaparelli ohromili internet a považovali sa za skutočnú módnu lahôdku. Ale vzhľad v skutočnosti vychádzal z archívneho Schiaparelliho dizajnu z roku 1949, ktorý mala na sebe herečka Carey Mulligan.

Hunter Schafer

Vzhľadom na neuveriteľný šatník herečky Hunter Schafer, bol jej vzhľad pre Zlaté glóbusy veľmi očakávaný. V na mieru ušitej róbe od Prady z priehľadnej éterickej látky opäť nesklamala.

Rosamund Pike

Herečka Rosamund Pike mala na sete najnovšieho filmu Saltburn niekoľko rób od Valentina, ale pre tento večer sa rozhodla obliecť čierny look z Dior kolekcie jeseň/zima 2019, ktorý dokonale zapadol do charakteru jej filmovej postavy.

Elle Fanning

Archívne looky boli na udeľovaní cien Zlatých glóbusov v kurze. Dôkazom je aj herečka Elle Fanning vo vintage róbe značky Balmain. 

Julianne Moore

Červená bola farbou noci a nominovaná herečka Julianne Moore vsadila na túto výraznú farbu v korzetových šatách bez ramienok značky Bottega Veneta.

Meryl Streep

Herečka Meryl Streep sa nenechala zatieniť mladšími kolegyňami a na odovzdávanie cien dorazila vo veľkom štýle. V custom róbe z dielne Valentino nám pripomenula jej ikonickú filmovú rolu Mirandu Priestlyovú.

Margot Robbie

Herečka Margot Robbie sa na odovzdávaní cien Zlatých glóbusov 2024 vracia do Barbielandu vo vintage ružovej róbe z dielne Armani Privé.

    1552

    Súvisiace články