Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 24. máj 2023 / PR

Chopard event v znamení umenia

Umenie je témou, ktorú si umelecká riaditeľka spoločnosti Chopard, Caroline Scheufele, vybrala pre tradičné očarujúce grande soirée.

Chopard event v znamení umenia

Večierok Chopard, ktorý sa konal včera večer v hoteli Martinez v Cannes obklopený výzdobou vzdávajúcou poctu umeniu, bol zároveň začiatkom novej kapitoly v histórii Chopardu uvedením Caroline's Couture.

Red Carpet kolekcia

Hostia sa zabávali na veľkolepej módnej prehliadke, na ktorej modelky a priatelia Caroline Scheufele odhalili Red Carpet kolekciu spolu s 50 úžasnými couture siluetami. Modely boli navrhnuté tak, aby utkali bezprecedentnú konverzáciu medzi šperkmi a oblečením.

Na konci večera plného nečakaných prekvapení odhalila Caroline Scheufele svoj posledný tromf v podobe veľkolepého koncertu od speváka Robbieho WIlliamsa.

Black tie and Chopard diamonds dress code

V súlade s 'Black tie and Chopard diamonds dress code' sa pre toto podujatie hostia dočkali rozprávkovej ukážky klenotov, z ktorých tohtoročná kolekcia Red Carpet pozostáva. Na elegantnom kokteile v súlade s veľkoleposťou podujatia sa zúčastnili významní hostia a celebrity vrátane Poppy Delevingne, Kate Beckinsale a Ashley Graham. Známe tváre boli privilegovanými divákmi módnej prehliadky na oslavu Caroline's Couture, úplne novej kolekcie zloženej z 50 siluet navrhnutých v harmónii so šperkmi.

Plus size modelka Ashley Graham na prehliadke Chopard
Plus size modelka Ashley Graham na prehliadke Chopard

Supermodelky z 90.rokov

Kolekciu vyzdvihli na móle supermodelky z 90. rokov, medzi ktorými nechýbala Naomi Campbell, Helena Christensen, Eva Herzigova a Natalia Vodianova, ako aj kamarátky Caroline Scheufele- Cindy Bruna, Petra Nemcová a Shanina Shaik.

    1900

    Súvisiace články