Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 21. máj 2024

Bella Hadid ovládla červený koberec v Cannes

Vládnuca kráľovná červeného koberca v Cannes? Modelka Bella Hadid v transparentných šatách Saint Laurent.

Bella Hadid ovládla červený koberec v Cannes

Ak niekto vie, ako zažiariť, tak je to Bella Hadid. Topmodelka je už roky stálicou medzinárodného filmového festivalu v Cannes a každý rok nám servíruje hviezdne looky. Titul najlepšie oblečenej celebrity potvrdila aj tento rok, keď na premiéru filmu The Apprentice dorazila v úchvatných priesvitných šatách, ktoré dokonale obopínali jej figúru.

 

Saint Laurent look

Zakladateľka značky Orebella pózovala pred objektívmi fotoaparátov v looku Saint Laurent od Anthonyho Vaccarella. Kúsok pochádza z kolekcie módneho domu jeseň-zima 2024, čo v jej prípade znamená odklon od série vintage a archívnych lookov, ktoré v obľube nosí na módne udalosti. Priehľadné hodvábne midi šaty skombinovala s vysokými hnedými lodičkami s remienkom od značky La Scandale.

Jej look spôsobil na sociálnych sieťach rozruch a fanúšikov rozdelil na dva tábory. Či už jej módny výstrelok považujete za kontroverzný alebo naopak ikonický, jedno nám dáte za pravdu- Bella predviedla comeback, na ktorý sa len tak nezabudne.

Prečítajte si aj: Najlepšie oblečené hviezdy na filmovom festivale Cannes 2024

Streetstyle na riviére

Modelka však nezažiarila len na červenom koberci, ale aj počas bežného dňa na riviére, kde predstavila svoj dokonalý streetstyle v podobe hnedých minišatách s ružovými semišovými podpätkami od Prady a zlatými doplnkami. Nechýbala ani béžová kabelka Prada s kvetinovými detailmi, ktoré ladili s odtieňom jej topánok.

    993

    Súvisiace články