Haute Couture prehliadky neprezentujú módu. Predstavujú svet fantázie prepojený s najvyššou umeleckou hodnotou, ktorý módny priemysel dokáže vytvoriť. V prípade módneho domu Christian Dior to platí o to viac. Pozrite si najnovšiu kolekciu Marie Grazie Chiuri pre Christian Dior Haute Couture naživo u nás.

 

dht

Kolekcia stvorená na cestovanie, letné dobrodružstvá a relax. To je medzisezónna kolekcia Cruise, ktorej venujú pozornosť aj tie najväčšie mená v módnom biznise. Pozrite si u nás v priamom prenose prehliadku Louis Vuitton Cruise 2020, ktorá sa tento rok koná v New Yorku.

 

lv

Kolekcia H&M Studio na sezónu SS19 bola predstavená v americkej Sedone. Nešlo však len o prezentáciu nových kúskov, ale ich prepojenie so zaujímavých divadelným príbehom. Globálne publikum pozvané na túto akciu, si tak mohlo vychutnať unikátne, vodné baletné vystúpenie Aqualilies, ale aj akustické vystúpenie The Staves a BMX senzáciu. Finálnu scénu tvorilo tanečné vystúpenie a intímny koncert Maggie Rogers. Fanúšikovia H&M mohli sledovať interaktívne aktivity na sociálnych sieťach.

 

sedona