TOP FASHION SPRING

 

Cover 08Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/ 659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – tentokrát si však môžete vybrať z dvoch možností. Prvou je toaletná vodu Authentic Beauty Concept pre pleť a vlasy v hodnote 46,90 € / 1 199 Kč a druhá je komplex vitamínov a antioxidantov Immunity Complex od CULTUS Lab v hodnote 44 €/ 1140 Kč.

 

immunity 60 mockup

CULUTS Lab Immunity Complex

Vyvážená a účinná kombinácia vitamínov B6, B12, C a D3, extraktu zo zeleného čaju, zinku, Spiruliny a Resveratrolu sa postará o posilnenú obranyschopnosť, prísun energie a celkovú regeneráciu organizmu. Prírodné suroviny garantujú maximálnu vstrebateľnosť.

abc

Toaletná voda Authentic Beauty Concept

Svieža a elegantná vôňa čerstvého ľanu, bielych kvetov a pudrových fialiek podčiarkuje prirodzenú krásu a jedinečnosť. Zdôrazňuje esenciu, ktorá vás utvára a prebúdza vaše zmysly. Určená je na aplikáciu na telo, ale aj vlasy, čo z tejto toaletnej vody robí unikátny produkt.

 

 

 

 

Ak máte o predplatné záujem, stačí pri objednávke vyplniť „počet kusov: 4“ a do poznámky napísať „ročné predplatné“.

 

 

 


Najnovšie číslo TOP FASHION a predchádzajúce vydania si môžete objednať na e-shope Media/ST.

objednat v eshope tlac cer