TOP FASHION AUTUMN

 

Cover 08Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky. Toto všetko pretrváva s dlhoročnými tradíciami aj vďaka tomu, že čokoľvek založené na silnom pute, je silnejšie ako čokoľvek iné. Preto sme sa ho v jesennom vydaní Top Fashion rozhodli zachytiť a zhmotniť. Dôraz na identitu, vzájomné interakcie a túžbu svoje emócie pretaviť do tvorby a života ako takého sprevádzajú celým magazínom. Predstavíme inšpiratívne miesta, zaostríme na talenty československej módnej a umeleckej scény a nazrieme do víkendovej chaty laureáta CE ZA AR 2020.

 

 

 

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/ 659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – Shiseido Finish Powder Foundation v hodnote 57 € / 1 489 Kč. 

 

 

Shiseido Finish Powder Foundation 

SSSRC SS20 Self Refreshing Custom Finish Powder packshot open Shell 160 729238161160 CMYK 40x28 300dpi

Hydratačný púdrový make-up sa prispôsobí každej pleti. ActiveForceTM technológia predstavuje inovovanú ľahkú a krémovú textúru, odoláva teplu a vlhkosti pre dokonalý vzhľad bez neustálej potreby korekcie. Obohatená o antioxidant z extraktu z divokého tymiánu, jemné perly odrážajúce svetlo, kyselinu hyalurónovú, Smart Correcting Powder zlepšuje textúru a tón pleti, technológia 4-Fold funguje ako prevencia proti nepriaznivým vplyvom životného prostredia.

 

Ak máte o predplatné záujem, stačí pri objednávke vyplniť „počet kusov: 4“ a do poznámky napísať „ročné predplatné“.

 

 

 


Najnovšie číslo TOP FASHION a predchádzajúce vydania si môžete objednať na e-shope Media/ST.

objednat v eshope tlac cer