TOP FASHION WINTER

 

Cover 08Tento rok nás naučil mnohému. Umeniu žiť, prežiť a byť viac vnímavý. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny. Dôkazom sú lokálni tvorcovia, ktorých si cenia aj ďaleko za našimi hranicami aj pre ich húževnatosť a trvalé hodnoty. V hlavnom článku vám predstavujeme niektorých z nich. Tých, ktorí reprezentujú pevnosť našich koreňov a vieru v ne. Nie je náhoda ani to, že sme pre fotenie fashion editoriálu zvolili priestory manufaktúry Rudolf Kämpf, kde sa už dlhé roky ručne vyrába český porcelán. Je inšpiratívne sledovať, že paradoxne táto náročná situácia dokáže pôsobiť na ľudí podnetne. Vidno to nielen u nás doma, ale aj v tvorbe svetových dizajnérov, ktorí vzhľadom na obmedzenia museli svoju nápaditosť ešte viac prejaviť. Parížsky couture week je oslavou tvorivosti a talentu, veľkolepej krásy a majstrovského remesla. Bolo to zjavné nielen pri kolekciách, ktoré niesli jasné odkazy, ale aj v spôsobe prezentácie a komunikácie. Jasným jazykom hovoria aj aktuálne trendy, ktoré odkazujú, že pohodlie, bezpečie a udržateľnosť sú najzásadnejším faktorom dnešnej módy. V zimnom vydaní venovali ľuďom, ktorí dokázali svoj talent a vieru vo svoje schopnosti zhmotniť v tvorbu. Chceme poukázať na to, že vzhliadanie k dokonalosti vzdialených svetov nie je riešenie. Cestou je porozhliadnuť sa okolo seba a hľadať poklady nielen vo svete, ale najmä doma. Máme ich mnoho a je načase ich objaviť a vážiť si ich. Aj tieto signály nám prinášajú predzvesť toho, že prichádza obdobie zmien k lepšiemu. Prichádza nádej.

 

 

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/ 659 Kč. Ako bonus vám k nemu pribalíme exkluzívny darček – balíček Authentic Beauty Concept v hodnote 50,80 € / 1 298 KČ + bonus v podobe bambusovej kefy.

 

 

Balíček Authentic Beauty Concept

Značka AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT vznikla ako reakcia na súčasný spôsob života moderných ľudí, ich preferencie a návyky. Je vegánska a holistická, využíva overené ingrediencie známe svojimi účinkami, ale aj čistotou a zároveň jednoduchosťou. V jej ponuke dnes nájdete špecializované produkty na dennú starostlivosť o rôzne typy vlasov bez obsahu sulfátov, silikónov, parabénov, minerálnych olejov či umelých farbív. Všetky zložky v produktoch sú namiešané a skombinované tak, aby poskytli najvyššiu efektivitu a výživu. Toto všetko teraz budete môcť vyslúšať aj vďaka špeciálnemu balíčku, ktorý vám pribalíme k ročnému predplatnému magazínu TOP FASHION.

Balíček obsahuje Hydrate Cleanser - hydratačný šampón, Hydrate Conditioner - hydratačný kondicionér a kefu na šetrné rozčesávanie vlasov.

SSSRC SS20 Self Refreshing Custom Finish Powder packshot open Shell 160 729238161160 CMYK 40x28 300dpi

 

 

Ak máte o predplatné záujem, stačí pri objednávke vyplniť „počet kusov: 4“ a do poznámky napísať „ročné predplatné“.

 

 

 


Najnovšie číslo TOP FASHION a predchádzajúce vydania si môžete objednať na e-shope Media/ST.

objednat v eshope tlac cer