Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 11. september 2023

CLUB DE MEMBRES SS24 Brunch

Víta Vás Michael's Pleasure. Privátny dopoludňajší brunch v hoteli Andaz, ktorý odkryl pozvaným hosťom nielen kolekciu “CLUB DE MEMBRES” SS24 pred svojim oficiálnym uvedením, ale aj esenciu duše a tvorby módneho dizajnéra Michaela Kováčika.

CLUB DE MEMBRES SS24 Brunch

Magazín Top Fashion prijal počas pražského týždňa módy MBPFW pozvanie na press brunch od návrhára Michaela Kováčika. Poďte sa s nami pozrieť, aká atmosféra kolovala v priestoroch hotela Andaz Prague.

Coctail time

Pri vstupe do nádherného apartmánu 107 hotela Andaz privítal hostí dizajnérov personifikovaný obľúbený welcome drink. Ako mnohí poznamenali, cocktail mal skutočne šmrnc rovnako ako nasledujúce štvorchodové menu pripravené samotným šéfkuchárom reštaurácie ZEM Richardom Bielikom.

Michael's Pleasure menu

“CLUB DE MEMBRES” stôl dekorovaný masívnymi vázami z ozdobného porcelénu značky ROSENTHAL a červenou krištáľovou vázou značky LASVIT z neďalekého butiku Potten & Pannen onedlho zaplnilo Michael's Pleasure menu, o ktorom sa hosťom a ich chuťovým pohárikom ani nesnívalo.

Press brunch

Tohtoročná kolekcia “CLUB DE MEMBRES” SS24 vychádza s túžbou navzájom spájať a spoznávať priaznivcov značky MICHAEL KOVACIK, k čomu neodmysliteľne patril aj PRESS BRUNCH s účasťou popredných influencerov a šéfredaktorov spriaznených českých a slovenských médií, medzi ktorými nechýbal ani magazín Top Fashion.

    771

    Súvisiace články