Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 18. marec 2024

Svetový deň recyklácie s Nespresso

Pri príležitosti Svetového dňa recyklácie uvádza Nespresso na slovenský trh program RELOVE, ktorý dáva nový život kávovarom Vertuo Next.

Svetový deň recyklácie s Nespresso

Udržateľnosť a cirkularita je pre filozofiu značky Nespresso kľúčová. Program RELOVE posúva záväzok spoločnosti Nespresso o udržateľnosti na novú úroveň a ponúka tak nový zážitok pre milovníkov kávy vďaka repasovaniu kávovarov.

RELOVE

Repasovaný kávovar z projektu je takmer rovnaký ako úplne nový prístroj. Jediným rozdielom je jeho predchádzajúci príbeh a fakt, že sa vďaka prístupu značky Nespresso vyhol zbytočnej likvidácii. Po starostlivej kontrole, vyčistení, otestovaní a prípadnej oprave je ošetrený profesionálnymi technikmi, znovu zabalený a uvedený späť do predaja ako repasovaný kávovar RELOVE, ktorý sa ničím nelíši od nového kusu.

Kúzlo cirkularity

Spolu s kávovarom RELOVE nový majiteľ získa dobrý pocit, že vedome prispel k ušetreniu cenných zdrojov a k znižovaniu množstva odpadu. Práve v tom tkvie kúzlo cirkularity – udržať výrobky čo najdlhšie v obehu znamená zbytočne nezaťažovať životné prostredie.

Výberom repasovaného kávovaru pomáhate šetriť cenné zdroje
Výberom repasovaného kávovaru pomáhate šetriť cenné zdroje
1097

Ďalšie novinky