Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 23. jún 2022

Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pozná svojich víťazov

V nádhernom prostredí Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca sa v utorok 14.6. uskutočnilo vyhlásenie víťazov najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre Slovenskú republiku.

Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pozná svojich víťazov

Projekt, do ktorého sa každým rokom prihlásia státisíce záujemcov z viac ako 65 krajín sveta, pozná mená slovenských víťazov. Stali sa nimi 16 ročná Timea Smaržíková z Michaloviec a 19 ročný Daniel Dospel z Bratislavy. Víťazi budú reprezentovať svoju krajinu na svetovom finále, ktoré sa bude po pätnástich rokoch konať v Prahe!

O nových nádejách svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry, médií a partnerov projektu. Zasadli do nej napríklad topmodelka a ambasadorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look Michaela Kocianová, módny fotograf Jakub Gulyás, či riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, ktorý o súťaži hovorí: „Veľmi ma teší úroveň našich finalistov. Zároveň mám radosť, že sa nám podarilo uspieť v súboji s mestami ako New York, Qatar a Barcelona a priniesť svetové finále opäť do Prahy. Som hrdý na to, že ako organizátori súťaže pre Českú republiku a Slovensko sme historicky najúspešnejšou krajinou, čo sa týka počtu svetových víťaziek.“

Timea Smaržíková
Timea Smaržíková
Daniel Dospel
Daniel Dospel
570

Ďalšie novinky