Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 13. január 2022

Louis Vuitton predstavuje nový model ikonických tenisiek

LV Runner Tatic je novým prírastkom do ikonickej rodiny tenisiek značky Louis Vuitton.

Louis Vuitton predstavuje nový model ikonických tenisiek

Topánky sú inšpirované aktívnou atmosférou a uhladenými krivkami, typickými pre 90. roky. Ide o najpružnejší, najtechnickejší a najaktívnejší model z kolekcie. Jeho dizajn odráža dokonalosť spracovania naprieč rôznymi odbormi. Podrážka v tvare vlny má penovú výplň, vďaka ktoré je topánka nielen veľmi pohodlná, ale aj odolná. Ponúka skvelú oporu pri rôznych typoch doskokov a rozhodne vám neuberie na rýchlosti.

Dôraz na detail

Tenisky LV Runner Tatic sú vyrobené s maximálnym dôrazom na detail. Sú konštruované zo za tepla laminované sieťoviny a semišové teľatiny, s minimálnym prešitím. Zdobia ich reflexné kvietky Monogramu s prepracovanými detailmi, ktoré oživujú celý dizajn. Dynamické a originálne tenisky LV Runner Tatic sú nepostrádateľnou novinkou, ktorá skvele doplní každý look z kolekcie pre nadchádzajúcu sezónu jar/leto 2022.

Exkluzívny predaj

Zelený model je v predaji exkluzívne v Miami, v prvom americkom butiku Louis Vuitton, ktorý je zasvätený výhradne pánskym kolekciám. Butik sa nachádza v Design District, a je druhým pánskym butikom Louis Vuitton na svete. Prvý bol otvorený v minulom roku v tokijskej štvrti Shibuya.

V januári tento žiadaný zberateľský kúsok doplní päť ďalších, rovnako atraktívnych variantov v kontrastných farbách (modrá, moka, biela…) alebo jednofarebnom prevedení (čierna). Táto pätica farebných variácií pracuje s rovnakými materiálmi a má totožný štítok Louis Vuitton na jazyku. V bočnej partii ich zdobí nová dynamická, kontrastná výšivka iniciálov LV.
914

Ďalšie novinky