Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 30. jún 2022

Kolekcia PRIDE 2022 by Pavol Dendis

Aj tento rok sa dizajnér Pavol Dendis rozhodol podporiť LGBTI+ komunitu limitovanou kolekciou oblečenia a doplnkov v rámci svojej tvorby. Použitie dúhového loga DENDIS z úspešnej PRIDE kolekcie 2021 vystriedala zdvojená iniciála “d“ nápadito transformovaná rovnako do farieb dúhy a tvaru srdca, univerzálneho symbolu lásky.

Kolekcia PRIDE 2022 by Pavol Dendis

No freedom ‘till we’re all equal

Grafika dopĺňajúca dizajn v prípade oblečenia hovorí, že nemôže nastať sloboda kým si všetci nebudeme rovní – No freedom ‘till we’re all equal – teda rovnako slobodní vo svojich rozhodnutiach, životných názoroch a láske. „Mojím zámerom je podporiť komunitu LGBTI+, ktorej som súčasťou, práve svojím menom tak, aby sa ostatní nebáli reprezentovať samých seba. Svetové značky každoročne prichádzajú s PRIDE kolekciami a ja chcem svojím fanúšikom ponúknuť niečo lokálne vytvorené na podporu v ich prostredí.” hovorí návrhár na margo kolekcie.

Kolekcia pozostáva s brandovaných tričiek pohodlného strihu v čiernej a bielej farbe, čiernej mikiny, čierneho a čiernej šiltovky s už spomínanou zdvojenou iniciálou „d“ v tvare srdca vo farbách dúhy. Je dostupná online na stránkach www.pavoldendis.com/shop alebo na stránkach somstore.sk

893

Ďalšie novinky