Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 26. február 2024

Front Row: Bianca Balti na prehliadke Max Mara

Aj vás zaujíma, kto má horúce miesto v prednom rade svetových módnych prehliadok? Na privilegovanom zozname sú väčšinou redaktori módnych časopisov, hviezdne mená zo sveta šoubiznisu a svetové topmodelky. Jedna z nich zažiarila aj ako hosť na prehliadke Max Mara.

Front Row: Bianca Balti na prehliadke Max Mara

V najnovšej kolekcii Max Mara pre nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima 2024 čerpal kreatívny riaditeľ Ian Griffiths z diel jednej z najväčších francúzskych autoriek- spisovateľky, hudobnej umelkyne a feministickej ikony Colette. Krásnu prehliadku si počas milánskeho týždňa módy nenechali ujsť zvučné mená zo sveta Holywoodu a módy. Medzi pozvanými hosťami nás okúzlila nadčasová krása talianskej topmodelky a herečky Bianci Balti.

Na sebe mala krátky čierny overal Max Mara doplnený čiernym lemovaným kabátom a sandálmi na vysokom podpätku. K minimalistickému outfitu zvolila prirodzenú vizáž a vlasový styling známy ako „wet look“.

Tmavovlásku s prenikavo modrými očami preslávili kampane talianskeho módneho domu Dolce & Gabbana, ktorého bola po niekoľkokrát tvárou. Spolupracovala aj so značkou Dior, Roberto Cavalli či La Perla.

450

Ďalšie novinky