Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 18. január 2022

Najnovšia pánska kolekcia Prada pre sezónu jeseň/zima 2022

Pre pánsky týždeň módy v Miláne predstavili Miuccia Prada a Raf Simons hviezdnu prehliadku kolekcie Prada jeseň/zima 2022 – podobnú línii, ktorá bola uvedená na jeseň 2012.

Najnovšia pánska kolekcia Prada pre sezónu jeseň/zima 2022

„Premýšľali sme o zmysluplnej móde, kúskoch, ktoré dávajú zmysel. Oblečenie, vďaka ktorému sa ľudia cítia dôležití,“ prezradila Prada. „Kolekcia oslavuje myšlienku práce – vo všetkých rôznych sférach a významoch. Je to praktická, každodenná vec. Ale tu ste formálne dôležití. Nie casual.“

Body of work

Uniformy reality z ušľachtilej kože a hodvábu ako znak úcty a hodnoty. Looky sú spojené jazykom krajčírskeho remesla, čo je formalita, ktorá dáva dôležitosť. Pragmatizmus môže ovplyvniť eleganciu - módne metódy sa aplikujú na pleteniny, bomberové bundy a parky, ktoré formalizujú univerzálne oblečenie. Elegancia sa stáva prostriedkom oslavy.

Herci ako tlmočníci reality

Casting na očakávanú prehliadku zahŕňa 10 celosvetovo známych hollywoodskych hviezd. Skutoční muži, uznávané postavy, ktoré prinášajú nový aspekt reality. Na milánskom fashion weeku debutoval americký herec Kyle MacLachlan spoločne s hereckým kolegom Jeffom Goldblumom. MacLachlan otvoril prehliadku v elegantnom, dlhom čiernom kabáte zladený s modrým kostýmom, rukavicami a rolákom.

Na móle zažiarila aj herecká hviezda známeho seriálu Sex Education, Asa Butterfield. V tmavomodrom oversized saku, navrstvených nohaviciach a roláku s retiazkou pôsobil nedbalo a divoko. Na záver prehliadky vykročil Goldblum na mólo v čiernom komplete pozostávajúcom z kabáta s čiernymi kožušinovými lemami na rukách a kolenách. Jeho ikonický catwalk sa okamžite zapísal do histórie a na sociálnych sieťach zožal úspech.

Objavte to najlepšie z módnej prehliadky v galérii nižšie a pozrite si celú šou Prada FW22.

    1549

    Súvisiace články