Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne prehliadky / 11. máj 2023

Módna prehliadka Chanel Cruise 2023/2024

Najnovšia kolekcia Chanel Cruise pre sezónu 2023/2023 je inšpirovaná zlatou érou kinematografie.

Módna prehliadka Chanel Cruise 2023/2024

Kolekcia Cruise 2023/24 odhalila viaceré aspekty svojho farebného, radostného a elegantného sveta. Od glamouru 20. a 30. rokov až po rytmus 80. rokov, ktoré sa dostávajú do centra pozornosti. Spojenie módy a filmu nás privádza do bdelého sna, živeného energickou výzvou, aby sme vstúpili do svetla reflektorov.

„Medzi poctou pôvabu veľkých filmových hviezd a evokovaním sveta zábavy pri aerobiku, športe a kolieskových korčuliach, medzi snom na jednej strane a tým, čo si chcete obliecť na strane druhej, je to všetko otázka rovnováhy. “, hovorí Virginie Viard k najnovšej kolekcii Chanel Cruise pre nadchádzajúcu sezónu 2023/2024.

Looky inšpirované 60.rokmi

Minišortky a kombinézy potiahnuté kamienkami, vyšívané tielka, kostýmy inšpirované 60. rokmi, župany a ležérne pyžamá, topánky v štýle 30. rokov a ich diskotékové variácie, krepdešín a froté, plavky, zavinovacie a večerné topy, návleky na nohy. Je to všetko o kolektívnej predstavivosti, keď sa história a kódy CHANEL spájajú do tanca.

Zlatá éra kinematografie

Nával vitality je prepísaný do viacfarebnej palety starostlivo vyváženej medzi nadčasovými farbami módneho domu, pastelovými odtieňmi a novými okázalými tónmi. Okrem symbolickej bielej a čiernej sú tu odtiene ružovej, ktorá je umeleckej riaditeľke taká drahá, ako aj zlatá, evokujúca éru kinematografie. Herečky podobné cisárovnej, jasné svetlá reflektorov, ktoré ich osvetľujú, a večný kalifornský slnečný svit.

Táto žiariaca energia v srdci kolekcie je presiaknutá látkami, výšivkami a potlačami. Preberá hlavnú úlohu vyjadrenú množstvom motívov, od tých najgeometrickejších. V kolekcii sme mohli zahliadnuť zlaté štvorce, čierne a zlaté šípky, disko gule, mliečne kokteily a kolieskové korčule v duchu, ktorý uprednostňuje Karl Lagerfeld. Set dizajn prehliadky sa pýšil kokosovými palmami a evokoval západ slnka nad Tichým oceánom.

Kalifornský svit vyžaruje aj cez rôzne doplnky, kde majú svoje miesto kamienky, ombré tienenie a metalické kože. „Myšlienkou je ponúknuť závan čerstvého vzduchu, plavbu, veselú a šťastnú fantáziu,“ uzatvára Virginie.

Pozrite si módnu prehliadku Chanel Cruise 2023/24, ktorá vzdáva poctu očarujúcim filmovým postavám:

    1612

    Súvisiace články