Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 6. november 2012

MUŽSKÉ TRENDY: Štýlový džentlmen

Nudnú klasiku vo formálnom obliekaní nahradili naškrobené biele košele pozapínané tesne ku krku, brošne, luxusné kabáty s kožušinovými goliermi a prepásané opaskami, balónové rukávy, jednofarebné, ale i vzorované obleky.Dolce & GabbanaZámer poukázať na bohémsky spôsob života a vysokopostavenú noblesu je očividný. Novinkou je kombinácia obleku s krátkou zimnou bundou namiesto typického zimného kabáta.Inšpirácie z prehliadokZľava doprava: 1.

MUŽSKÉ TRENDY: Štýlový džentlmen

6.11.2012

Nudnú klasiku vo formálnom obliekaní nahradili naškrobené biele košele pozapínané tesne ku krku, brošne, luxusné kabáty s kožušinovými goliermi a prepásané opaskami, balónové rukávy, jednofarebné, ale i vzorované obleky.

Stylovy_dzentlmen_uvodny
Dolce & Gabbana

Zámer poukázať na bohémsky spôsob života a vysokopostavenú noblesu je očividný. Novinkou je kombinácia obleku s krátkou zimnou bundou namiesto typického zimného kabáta.

Inšpirácie z prehliadok


Zľava doprava: 1. Prada, 2. Lanvin, 3. Calvin Klein Collection, 4. Burberry Prorsum, 5. Vivienne Westwood, 6. Dolce & Gabbana, 7. Dior Homme, 8. Mugler, 9. Roberto Cavalli

Tipy pre váš šatník

Zľava doprava: 1. Zara, 2. Baťa, 3. F&F, 4. H&M, 5. Louis Vuitton, 6. Marks & Spencer, 7. Next, 8. Marks & Spencer, 9. s.Oliver

pripravili: Barbora Dudinská a Jana Zajasenská

Celý článok, ako aj ďalšie módne trendy nájdete v aktuálnom vydaní magazínu Top Fashion.

 

    8963

    Súvisiace články