Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 26. jún 2012

10 šiat, ktoré by mala mať každá žena

Nedávno sme na našej stránke uverejnili článok 10 párov topánok, ktoré by mala mať každá žena. A dnes tu máme niečo podobné, no tentoraz sme sa zamerali na šaty.

10 šiat, ktoré by mala mať každá žena

26. 6. 2012

Nedávno sme na našej stránke uverejnili článok 10 párov topánok, ktoré by mala mať každá žena. A dnes tu máme niečo podobné, no tentoraz sme sa zamerali na šaty. A hoci je to so šatami rovnako ako s topánkami (nikdy ich nie je dosť), tu je základ, ktorý by vo vašom šatníku rozhodne nemal chýbať. 


male_cierne 
Malé čierne:
jednoduché a elegantné, ktoré využijete takmer vždy a všade. Stačí malá zmena v podobe pančúch, doplnkov či kabelky. Tento kúsok je naozaj povinnou výbavou každej ženy. 


trickove_2 
Tričkové šaty: ich najväčšou výhodou je ich nesporná praktickosť a pohodlnosť. Vyzerajú dobre rovnako so žabkami, ako aj s vražedne vysokými opätkami. 


maxisaty 
Farebné maxišaty: maxišaty zažili minulú sezónu svoj comeback a vrátiť do úzadia sa rozhodne nechystajú. Preto by jeden farebný kúsok nemal chýbať ani vo vašej skrini. 


sexi_letne 
                             Sexi letné šaty: ako stvorené na horúce noci. 


zavinovacie 
Zavinovacie šaty: nesú v sebe isté tajomstvo a nejeden muž by ich z vás veľmi rád „odvinul" ;) 


male_biele 
Malé biele: v našich šatníkoch nie sú udomácnene tak dlho ako malé čierne, no spravia rovnako dobrú službu. 


party_saty 
Párty šaty: aký je recept na dokonalé letné párty šaty? No predsa veľa flitrov a krátka dĺžka! 


ladylike 
Decentné šaty: budete ich potrebovať do kancelárie, na rodinné oslavy a iné udalosti, ktoré si vyžadujú formálnejší a profesionálnejší vzhľad. 


kvetinove 
Kvetinové šaty: sú dokonalým symbolom leta, nežnosti a nevinnosti. Noste ich spolu s jemnými, nie príliš výraznými sandálikmi. 


velne 
Večerné šaty: toto sú presne šaty, ktoré vytiahnete zo skrine, keď na pozvánke uvidíte napísané „black tie." S jednoduchými náušnicami budete ozdobou každého večierka či svadby. 


pripravila: Katarína Segešová

 

    10459

    Súvisiace články