Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú kľúčovými túto sezónu, ale aj to, ako sa dajú vytvárať kreatívne outfity.

 

Sporty Chic

Základný jesenný kúsok, akým je trench coat sa dá nosiť aj na športovejší spôsob. Skvelo vyzerá napríklad v kombinácii s cyklistickými šortkami a crop topom. Pôsobí ležérne, uvoľnene, ale zároveň mestsky a chic.

jesenné outfity jesenná móda inšpirácia styling newyorčanky@waityouneedthis

 

 

Ležérne sexi

Veľkým hitom sú široké nohavice, ktoré sme si obľúbili aj v lete. V jesennom šatníku takisto majú svoje miesto a skvelo vyzerajú aj v takejto jednoduchej kombinácii s klasickým tričkom.

danie.sierra@danie.sierra

 

 

Classy

Midi sukňa a sveter je perfektná jesenná kombinácia, ktorá sa hodí do chladnejších jesenných dní. Umožňuje vám kombinovať rôzne farby a textúry a tým vytvárať outfity vhodné na rôzne príležitosti.

eggcanvas@eggcanvas

 

 

Pánsky štýl žensky

Nohavice inšpirované pánskym šatníkom sa skvelo nosia práve na jeseň. Kombinovať sa dajú na rôzne spôsoby, avšak eprfektnú dvojku tvoria najmä so ženskými kúskami. Napríklad jednoduché biele tielko je ideálny kúsok, ktorý pôsobí veľmi chic.

hannahbaxward@hannahbaxward

 

 

Street Star

Vesty sú veľkým jesenným trendom a práve na jeseň sú ideálnym kúskom na vytváranie štýlových outfitov. Perfektnú dvojicu tvoria so šortkami s dlhšou dĺžkou, ku ktorým sa skvelo hodia aj čižmy. Je to ideálny mix letno-jesenných prvkov.

lefevrediary@lefevrediary

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...