Jeseň je už tu, no to neznamená, že musíte automaticky siahať iba po neutrálnych tónoch hnedej, sivej či čiernej. Vyberte si výrazne farby, s ktorými zvládnete jesenné obdobie so štýlom a hravosťou. Tieto farby sú na jeseň ako stvorené.

Kobaltová

Farba, ktorá nie je úplne typickou jesennou voľbou, avšak pôsobí mimoriadne sofistikovane a zároveň nevšedne. Jednoducho sa kombinuje s inými výraznými, ale aj neutrálnymi farbami. Okamžite rozjasní akýkoľvek outfit, ale aj sivé jesenné dni.

jesenná móda jesenné farby jesenný outfit inšpirácia trendy@smythsisters

 

Oranžová

Oranžová je farbou, ktorá sa dá využiť v každom ročnom období. Na jeseň je ako stvorená práve kvôli tomu, že sa dá nosiť namiesto bordovej a hnedej, avšak s tým rozdielom, že je o niečo zaujímavejšia. Skvelo sa však kombinuje aj so spomínanými farbami.

lissyroddyy@lissyroddyy

 

 

Hroznová

Ak máte náladu na niečo menej typické, ale zároveň nenútené, siahnite po fialovej, ktorá vám pripomenie zrelé hrozno. Ide o neokukanú, no príjemnú a sofistikovanú farbu, ktorá ozvláštni každý šatník. Využiť ju môžete v detailoch alebo v celom outfite.

slipintostyle@slipintostyle

 

 

Zelená

Obsesia zelenou sa nekončí ani na jeseň. Vybrať si môžete akýkoľvek odtieň, zelená bude aj túto sezónu hitom. Je síce odvážna, avšak takmer každému pristane. Ideálnou voľbou v tomto prípade sú košele alebo šaty či sukne.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Barbie ružová

Farba tohto leta, ružová, takisto vládne jeseni. Nezabudnite ju preto do svojho šatníka priniesť aj vy. Výrazné odtiene ružovej skvelo rozžiaria každý outfit, vytvoria nežný, dievčenský efekt a zároveň sa jednoducho kombinujú.

graceleaminha@graceleaminha

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...