Značke H&M sa opäť pdoarilo posunúť svet kolaborácii na nový level. Dokázala to vďaka prirpavovanej spolupráci s legendárnou módnou ikonou Iris Apfel! Značka to oficiálne predstavila počas New York Fashion Weeku, kde zároveň spolu s Iris oslavovala jej 100.narodeniny!

 

iris apfel kolaborácia hm dizajn móda štýl

 

Módna ikona Iris si svet získala svojim unikátnym štýlom, ktorý je výnimočný a nenapodobiteľný. Inšpiráciou pre milovníkov módy je už niekoľko dekád a teraz svoj vkus a cit pre módu pretaví aj do kúskov v spolupráci s H&M.

 

2005 Brid 2 min

 

Podniakteľka, interiérová dizajnérka, módna návrhárka a módna ikona známa jej výnimočným štýlom, výraznými doplnkami a kreatívnymi outfitmi prinesie svoj štýl do kolekcie H&M, ktorá sa dostane do predaja v roku 2022. Tešiť sa môžeme na jej excentricitu a uvoľnenosť, ktorú do módy prináša. Podľa Iris je móda totiž zábava a spôsbo sebavyjadrenia.

 

2005 bird ILL 2 glasses min  2005 bird ILL 520glases min 

 

Medzi kľúčovými kúskami môžeme čakať ladiace sety, kvetinové kostýmy, volánové šaty a množstvo farieb, textúr a ich kombinácie, ako aj najrôznejšie doplnky, ktoré v outfitoch Iris jednoducho chýbať nemôžu. Skvelou správou je aj to, že všetky materiály v tejto kolekcii boli získané z udržateľných zdrojov a vyrobené boli vo filozofii cirkulárnej ekonomiky.
“Myslím si, že H&M je úplným priekopníkov vo svojom biznise, čo sa mi páči! Milujem vytvárať exkluzívny štýl pomocou dostupných kúskov, a H&M je v tom najlepšie,” povedala Iris.

 

Foto: H&M

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...