Prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, kedy to nevyzerá ani na jednu sezónu, je ideálne na prepájanie letných a jesenných prvkov. Po farebnej stránke môžeme stále využívať hravé, dobrodružné letné farby, avšak zabúdať nemusíme ani na jesenné kalsiky. Tieto farby skvelo doplnia vaše outfity počas tohto prechodného obdobia.

 

Kobaltová

Výrazná kobaltová je ako stvorená do počasia, ktoré niekedy vyzerá ako jeseň a inokedy ako leto. Je žiarivá, avšak zároveň sofistikovaná a pôsobí elegantne. Dá sa preto skvelo využiť v rôznych outfitoch a na rôzne príležitosti.

farby farebné trendy jeseň leto inšpirácia styling móda@vitaliia

 

Limetková

Zelená bola jednou z najobľúbenejších farieb tohto leta a vychutnať si ju môžeme ešte aj počas tohto obdobia. Napríklad výrazná limetková farba perfektne ozvláštni akýkoľvek jesenný outfit, do ktorého prinesie žiarivosť a unikátnosť.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Čierna

Zabundúť však nemôžeme ani na klasiku, akou je čierna farba. Pokiaľ ste sa jej v lete vyhýbali, teraz prišiel jej čas. Stavte však na materiály, ktoré podčiarknu jej eleganciu a sofistikovanosť. Skvelou voľbou je napríklad hodváb, satén, kašmír či kvalitná bavlna a brúsená koža.

anoukyve@anoukyve

 

 

Oranžová

Oranžová je obľúbenou jesennou farbou, ktorá nám pripomína farebnosť prírody počas tohto ročného obdobia. Nadväzuje však aj na letnú módu pretože práve táto farba patrila k tým naobľúbenejším. Vynikne takmer na akomkoľvek kúsku a hodí sa každému.

femmeblk@femmeblk

 

 

Ružová

Ak by sme mali vybrať len jednu farbu, ktorá ovládla leto, bola by to práve ružová. Nosiť sa preto bude aj v prechodnom období či na jeseň, kedy prinesie do každého outfitu príjemnú farebnosť. Kombinujte ju s inými výraznýmio farbami, alebo stavte na mixovanie v rámci neutrálnych a prírodných tónov.

lissyroddyy @lissyroddyy

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...