Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje množstvo priestoru an vyjadrenie svoju štýlu, avšak niekedy môže byť kombinovanie sukne s ďalšími kúskami náročné. Poradíme vám, ako vytvoríte chic, moderné outfity s maxi sukňou.

Modern Chic

Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná, nadčasová a elegantná. Takto moderne môže pôsobiť, keď skombinujete bielu sukňu s jednoduchým, čiernym crop topom a doplníte ich mokasínami. Praktický outfit, ktorému stačí sako a môžete vyraziť do práce, alebo naopak, výrazné doplnky a ste pripravení na párty.

maxi sukňa styling outfit inšpirácia letný letná móda@alexandrapereira

 

 

Business Casual

Maxi sukňa je skvelou voľbou do práce. Stačí ju vymeniť za svoje klasické nohavice a okamžite dosiahnete chic outfit. Ak ho zladíte tón v tóne, vytvoríte elegantne a sofistikovane pôsobiaci look, avšak báť sa nemusíte ani color blockingu. Našou obľúbenou kombináciou je saténová masxi sukňa a predĺžené sako.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Modern French

Ženský, sofistikovaný outfit inšpirovaný retro štýlom vytvoríte kombináciou puzdrovej maxi sukne a zaujímavého, svetrového crop topu. Aby ste dosiahli skutočne elegantný look, siahnite po kúskoch v zaujímavých materiáloch, ktoré podčiarknu ich ženskosť. Nemusíte sa báť ani kombinovania zaujímavých farieb, ktoré prinesú do outfitu moderný nádych.

slipintostyle@slipintostyle

 

 

Everyday

Maxi sukňa je však skvelý kúsok aj na bežné dni a kažodenné nosenie. Jednoduchý model v najrôznejších strihoch a štýloch vytvoríte kombináciou s obyčajným tričkom či tielkom. K tomu stačí pridať tenisky alebo nízke sandále a ste pripravené na deň či už doma alebo kdekoľvek na výlete.

femmeblk@femmeblk

 

 

Retro Sporty

Štýlový, moderný outfitu vytvoríte kombináciou maxi sukne a košele či kardigánu. Ak spojíte kúsky v rovnakých farbách alebo minimálne tón v tóne, dosiahnete veľmi efektný vzhľad. Košeľa alebo kardigán prinesie jemný retro športový nádych, zatiaľ čo sukňa pôsobí žensky a elegantne. Dolaďte retro pôsobiacimi okuliarmi a zaujíamvými sandálmi.

cassdimico@cassdimico

 

Foto: Instagram

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...