Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie našej plavkovej výbavy a pokiaľ chcete aj vy tú svoju ozvláštniť, vyberte si plavky s niektorým z nasledujúcich, trendy vzorov. 

 

Zvieracie

Túto sezónu sú veľkým hitom zvieracie vzory na plavkách, aj keď nejde o žiadnu novinku. Nosí sa všetko od leoparda cez hada až po kravu! Vyberte si teda podľa svojej vlastnej preferencie a nezabudnite si dať pozor na vhodný strih. Keďže ide o relatívne divoké vzory, plavky by mali mať jednoduchú siluetu a nemali by byť prehnane obnažujúce, aby ste sa vyhli lacnému vzhľadu.

plavkové trendy potlače vzory móda letná inšpirácia@camilacoelho

 

Náš tip:

CalzedoniaCalzedonia

 

 

Piknikové

Letný vzor, ktorý pripomína piknikový obrus je veľmi populárnou voľbou pri šatách, sukniach či blúzkach. Avšak túto sezónu sa nosí aj na plavkách, nezáleží pritom či ide o bikini alebo jednodielne plavky. Akémukoľvek modelu pridá na old-school sofistikovanosti a vyzerá krásne v každej farbe.

sabinasocol@sabinasocol

 

Náš tip:

Calzedonia 3Calzedonia

 

 

Psychadelické

Ak ste fanúšikom retro trendov, potešíme vás hneď dvoma vzormi, ktoré si vás získajú. Prvým je psychadelický inšpirovaný 70.rokmi, v ktorom hrajú halvnú rolu vlny či štvorčeky vytvárajúce optické ilúzie. Nosia sa v akýchkoľvek farbách, najmä vo výraznejších a skvelo vyzerajú v kombinácii s ladiacim sarongom, šatami či topom!

barbarakristoffersen @barbarakristoffersen

 

Náš tip:

Frankies BikiniFrankies Bikini

 

 

Retro kvetiny

Ďalším retro trendom sú kvetiny. Aj keď tento vzor patrí ku nadčasovej klasike, túto sezónu sa nosia také, ktoré evokujú štýl 80. a 90.rokov, mali by byť teda farebne výrazné a kvety buď veľké alebo naopak, mini. Najlepší efekt dosiahnete pri modeloch, ktorých strihy sú takisto retro, napríklad podprsenky s kosticami, nohavičky s vysokým pásom či bandeau topy.

maggie mccormack@maggie_mccormack

 

Náš tip:

Calzedonia 2Calzedonia

 

 

 

Bodkované

Chýbať nemôže ani stará-dobrá klasika v podobe bodiek. Už dlhšie sa o bodkovaných plavkách nehovorilo, avšak tento vzor je stále skvelou voľbou pretože pôsobí elegantne, nadčasovo v akýchkoľvek farbách. Krásne vynikne na bikinách, ale aj na jednodielnych plavkách, kedy dokonca poslúži aj ako skvelý top napríklad v kombinácii so sukňou alebo šortkami.

gypsea lust@gypsea_lust

 

Náš tip:

TezenisTezenis

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...