Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 7. jún 2012

Nesmrteľná džínsovina

S príchodom leta každá žena prehodnocuje svoj šatník. Sú kúsky, ktoré sú nesmrteľné a ktoré nás sprevádzajú takmer celý život, iné sa v našej skrini ohrejú maximálne jednu sezónu.

Nesmrteľná džínsovina

7. 6. 2012

S príchodom leta každá žena prehodnocuje svoj šatník. Sú kúsky, ktoré sú nesmrteľné a ktoré nás sprevádzajú takmer celý život, iné sa v našej skrini ohrejú maximálne jednu sezónu. No existuje niečo, čo nechýba v šatníku ani jednej z nás – džínsovina. My sme sa preto rozhodli vybrať kúsky, ktoré môžeme smelo titulovať ako večné.


biele_dziny 
Biele džínsy:
nič nesignalizuje začiatok leta istejšie, ako biele džínsy. Skombinuje ich takmer so všetkým a bielou nikdy nič nepokazíte. 


dzinova_sukna 
Džínsová sukňa: kto nevlastní aspoň jeden kúsok, ruku hore. Džínová sukňa je alfou a omegou všetkých letných otfitov. Vyzerá skvele nielen s vražedne vysokými čiernymi lodičkami, ale aj s obyčajnými žabkami. 


sortky 
Šortky: o tom, že šortky sú tým pravým kúskom na túto sezónu, sme písali nedávno. Džínovými šortkami jednoducho nič nepokazíte. 


tlaene 
Džíny s potlačou: ak ste majiteľkou dokonalej postavy, môžete si dovoliť aj kúsok extravagancie. Džíny s potlačou skombinujte s vysokými opätkami. 


bunda 
Bunda: pred pár rokmi bol každý, kto mal džínovú bundu, veľkým pánom. Dnes sú už možnosti oveľa väčšie, tak sa ich nebojte využiť! Je predsa také jednoduché byť trendy. 


overal 
Overal: štýl, ktorý bol módnym hitom 90tych rokov, je späť v plnej sile. Namiesto rozkošnej školáčky z vás však spraví štýlovú a šmrncovnú kočku. 


vesta

Vesta: ďalší výkrik rokov minulých. Tentoraz však vo vynovenom šate. Vďaka svojej praktickosti sa bezpochybne stane jedným z vašich obľúbených kúskov.


saty 
                Šaty: čo je viac sexi ako džínsovina na nahej koži? Asi nič... pripravila: Katarína Segešová

 

    4541

    Súvisiace články