Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 7. júl 2021

Letné must-have topánky

Sexi, pohodlné, praktické či pútavé. Nech už je váš štýl v topánkach akýkoľvek, pre každého máme niečo.

Letné must-have topánky

Sexi, pohodlné, praktické či pútavé. Nech už je váš štýl v topánkach akýkoľvek, pre každého máme niečo. Túto sezónu sú trendy v obuvi veľmi štedré a bohaté, takže na svoje si príde každý. Vyberte si kúsok, ktorý aj vám perfektne dotvorí letnú garderóbu.

Unikátne

Na prvý pohľad klasika, na druhý unikátny kúsok. Stačí jediný detail, ktorý okamžite premení celú topánku na doslova dizajnový kúsok. Môže to byť prekvapivá aplikácia, zaujímavá farebná kombinácia alebo mix materiálov, či ako v tomto prípade, krásny podpätok v kontrastnom dizajne. Jednodcuho statement kúsok, ktorým ozvláštnite každý outfit.

@_jessicaskye

Farebné

Toto leto je o výrazných farbách, o odvážnych kombináciách, tak prečo to nevyskúšať aj s farebnými topánkami? Aj takýto detail dokáže priniesť optimizmus a veselosť do každého, aj do toho najnudnejšieho alebo formálneho outfitu. Vyberte si model, ktorý je klasický a využiteľný v mnohých štýloch a outfitoch.

lissyroddyy@lissyroddyy

Flip-flopy

Ešte stále sme fanúšikmi flip-flopov aj keď túto sezónu sme sa zamilovali do tých elegantnejších verzií. Konečne nenosíme k šatám či nohavicovým kostýmom plážové, gumené šľapky, ale kožené, kvalitné kúsky, ktoré vám vydržia roky. Nehovoriac o ich pohodlnosti. Siahnuť však môžete po modeli s plochou podrážkou, na retro platforme či dokonca na kitten heels.

emswells@emswells

Turistické

Ani tohto trendu sa neplánujeme vzdať a navyše to vyzerá, že sa z nich stane jednoducho stálica. Vďaka svojej pohodlnosti a praktickej stránke v nich vydržíte pobehovať po meste, ale aj objavovať nové destinácie a zvládnete v nich aj dlhé prechádzky po promenáde. Jednoducho skvelý kúsok, ktorý vás zachráni v akejkoľvek situácii.

tineandreaa@tineandreaa

S viazaním

Ak ste skôr na ženskejšie trendy, zamilujete sa do tejto klasiky, ktorá z vás okamžite spraví femme fatale. Sandále so šnurovaním sú opäť na scéne a skvelo sa hodia ku rôznym kúskom, od šortiek až po šaty či sukne. Do každého outfitu prinesie dávku ženskej zmyselnosti, avšak hodí sa na rôzne príležitosti od práce až po večeru.

florence.cools@florence.cools

Foto: Instagram

762

Súvisiace články